Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 160gr-os diétát kell...

Ha 160gr-os diétát kell csinálni, mennyi idő mig átáll a szervezet?

Figyelt kérdés
3napja kezdtem és folyton éhes vagyok.Mennyi idő alatt áll át a szervezet?
2014. jan. 26. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem all at, folyton ehes leszel vegig sajnos. Ehetsz pIci sajtot etkezesek kozt, annak nagyon alacsony a ch-ja.
2014. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
na nemááá...nekem azt mondta dokim max egy hónap.ezért kérdeztem h kinek mi a tapasztalata...
2014. jan. 26. 08:56
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is kb egy hónap volt. Akkor ugy éreztem, hogy meg a 160 gr-ot sem tudom megenni. Aztán beállt, es most mar csak akkor vagyok éhes, ha enni "kell"


Az elején próbáltam tobb lassan felszivodot ch-t enni inkább. Es sokat inni :) mert en nem is igazán éhes voltam, csak inkább ettem volna ezt-azt :)

2014. jan. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Nemigaz, hogy folyamatosan ehes leszel mindig.

Mivel osszetett, lassan felszivodo szenhidratot kell enni, ezert az eltelit, csokkenti az ehsegerzetet.

Szerintem ha "atallitod az agyad" hogy mostantol ez lesz es arra koncentralsz, h mi a cel, akkor konnyebb lesz. A minusz kilok is jot tesznek a motivacionak.

En is IR es vagyok, eleinte eleg nehez volt, de meg lehet szokni.

ha 5x eszel naponta, akkor nem szabadna ehesnek lenni.

2014. jan. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Jól összeállított étrend mellett nem kell éhesnek lenni. Én egész életemben tartom, jól néznék ki, ha mindig éheznék. Pár nap biztos kell, amíg megszokod. Esetleg egyélt több olyat, amiben nincs szénhidrát, pl. grillcsirkét.
2014. jan. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A CH-diétában pont az a jó, hogy csak a CH-t szabályozza. Olyan dolgot, amiben nincs CH, bármikor ehetsz. Ha nagyon éhes vagy, egyél egy salátát sajttal, hússal.
2014. jan. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha folyton éhes vagy,akkor valamit rosszul csinálsz.Napi 5-ször eszel vagyis 3 óránként,ezt lassan felszívódó szénhidrát mellett ki lehet bírni éhségérzet nélkül.
2014. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem feltétlen csinálom rosszul,de aki előtte megevett egy ültő helyében egy nagy pizzát,annak utána nem sok az a 6deka kenyér szalámival paprikával...szóval itt az utolsó válaszadó nagy baromságot írt!már bocs!
2014. jan. 26. 12:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem baromság.Ha nem fehér kenyérből eszel,hanem teljes kiőrlésűből gazdag feltéttel,akkor nem leszel éhes.Nem én írtam egyedül,hogy nem éhezek,szóval az ön készülékében van a hiba,ha mégis mar az éhség.
2014. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Valamit tényleg rosszul csinálsz, ha éhes vagy! Nem bántásból írom, hanem felül kéne vizsgálni az étkezésedet.


Biztosan megvan pl. a 20 dkg zöldség reggelire? A főétkezésekre lassan felszívódó CH-t eszel, uzsonnára és tízóraira gyorsat? Betartod a 3 órát? Reggelizel minden nap 7-8 körül?

2014. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!