Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendkívül maga CMV IGg eredmén...

Rendkívül maga CMV IGg eredmény, jelenthet bajt?

Figyelt kérdés

CMV IgG 237,5 AU/ml, referencia tartomány: < 6,0

CMV IgM 0,480, referencia tartomány: < 0,850


2014. jan. 28. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez talán azt jelenti, hogy az illető (valamikor) átesett CMV fertőzésen és a szervezete igen sok CMV-ellenes ellenanyagot termelt.
2014. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem ennél sokkal magasabb volt az IGG-m és teljesen egészséges babám született.

Az Istenhegyi Klinikától kezdve máshol is vagy 3 dokit megkérdeztem, mert nálam az első terhességemnél még mindkét eredmény negatív volt, a második baba az első 10 hónapos korában sikeredett be és a vérvétel a 14. terhességi héten történt, ami a nagyon magas eredményt mutatta.

Mindenki azt mondta, hogy az IGM-nek is bőven pozitívnak kéne lenni, ha a terhesség alatt estem volna át rajta, de igazuk volt, mert visszaemlékeztem, hogy az első babám 4 hónapos volt, amikor 3 hétig nem tudtam kilábalni egy megfázásos-köhögéses-torokfájásos nyavalyából, hát az volt az!

Nyugodj meg, már átestél rajta, legalább már nem fertőződik a babád egyik terhességednél sem, így a mostaninál sem!

2014. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kicsit megnyugtattatok. :)
2014. jan. 28. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!