Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S terhesség alatt...

S. O. S terhesség alatt alhasi, és görcsős fájdalom. és folyás fehéres?

Figyelt kérdés

Voltam ma ügyeletben és 5 hetes és 1 napos vagyok minden rendben van a babával, írt ki az orvosom Nospát.

Szedek magnéziumot, Utrogestant . 1 éve elvetéltem és most estem teherbe menszeszem utolyára Dec 5 én volt. azt tanácsolta az orvosom h Nagyon sok pihenés .

Nem mulik el a görcsőm nagyon fáj mit tegyek?



2014. jan. 28. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkpr menj megint az ugyeletre'vagy hivd fel a dokid es mondd mef neki nem mulik a gorcs,foleg hogy egyszer mar veteltel
2014. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
voltam bent azt monta csak akkor menyek ha vézés jelentkezik., most kicsit csilapodott
2014. jan. 28. 16:14
 3/3 anonim ***** válasza:
szia! nekem is volt már egy vetélésem most 28 hetes kismama vagyok és nekem is az elején nagyon sokat volt görcsölésem sőt az elején minden nap volt sokat pihenj szedd a magnéziumot és a nospát, kell a gyógyszernek is egy kis idő hogy el kezdjen hatni! probálj meg megnyugodni és sokat pihenni!
2014. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!