Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen a baba neme nem...

Hnikolett03 kérdése:

12 hetesen a baba neme nem egyértelmű még?

Figyelt kérdés
Az orvosom helyett most egy másik doki volt és nem volt barátságos a genetikai ultrahangot 5perc alatt megcsinálta,mikor azt kérdeztem ha fiú lenne lehetne már látni a nemét?Erre azt felelte elméletileg lehetne már de én ilyet nem látok,szerintetek reménykedjek még a fiúban vagy ez már tuti kislány lesz?12+1 hetes voltam,kaptam képet de csak a kezei és lábai látszanak,közte semmi

2014. jan. 30. 13:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem ma volt a 12 hetes UH, (12/6 vagyok) és fél órán át méricskélt mindent. Vagy 10 féle méretet ráírt a papíromra a fejátmérőtől a hasátmérőn át a nyakiredőig bezárólag mindent. Nekem szerencsém volt, szétrakta a lábát a baba, kérdés nem fért hozzá, hogy kisfiú:)

Nem is értem, téged miért rázott le 5 perc alatt. Mit tudott annyi idő alatt megnézni? Nekem a keneteknek a levétele, meg az adminisztráció hosszabb volt, mint 5 perc.

2014. jan. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát megmérte a nyakiredőt meg ráírta h van orrcsont és kb ennyi volt,a baba széttárt lábakkal feküdt de nem nézte tovább kb fél percnél,csak gyorsan lemérte.Látszik h nem magándoki volt
2014. jan. 31. 10:59
 13/14 anonim ***** válasza:
Az enyém is SZTK-s doki volt és kérdezte, hogy van-e fogadott doki. Azt mondta, mikor visszakérdeztem, hogy miért fontos ez (mellesleg nincs és nem is akarok) akkor azt mondta, ha van fogadott orvos, akkor majd ő megcsinálja a mintavételt, meg a részletes vizsgálatot, azért fizet neki az ember.
2014. jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hm... jellemző.Énsem fogadtam mert feleslegesnek tartottam eddig azt a sok pénzt minden alkalomra de most már tudom hogy legalább normálisak lennének velem.
2014. jan. 31. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!