Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesként...

Veszélyeztetett terhesként hogyan figyeltetek az alakotokra?

Figyelt kérdés

163 cm vagyok, és 49 kg-mal kezdtem, tehát vékony testalkatú vagyok. Most már 2-3 kg plusz van rajtam. A lepény fedi a méhszájat, így a sporttól (is) sajnos eltiltottak, és ami a legrosszabb, hogy iszonyatosan kívánom az édességet... Persze ezellen tehetnék, és fogok is, de nagyon nehéz, főleg hogy már nem dolgozom, így itthon ülve már unalmamban is eszek.

Nem vagyok hízós típus, a terhességem előtt nem is figyeltem az étkezésre, és már látom, hogy a sport/mozgás segített megtartani a súlyom. Félek az elhízástól. 18 hetes terhes vagyok, a fenekemre és a combomra vagyok hajlamos hízni.

Ki, hogy oldotta meg ezt a helyzetet?


2014. febr. 4. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Azzal vigyázhatsz az alakodra, ha gyümiket és nyers zöldséget nasizol.
2014. febr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sehogy. Ettem amit megkívántam. Igaz, rendesen fel is szedtem, de szülés után 1 év alatt az ősszes le is ment.
2014. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyümölcsöt nasizz, vagy magvakat, magadnak készítsd az édességet, a cukrot helyettesítsd eritrittel vagy steviaval (én a kettő keverékét használom), lehetőség szerint teljes kiőrlésű lisztet fogyassz.


Boldog babavárást :)

2014. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. 163cm vagyok én is, 47kg-mal kezdtem mind a két terhességem. Először 18kg-ot, utána 13kg-ot híztam. 2 héttel szülés után szinte tök lapos a hasam, lement az összes plusz... :(
2014. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!