Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt akarom megtudni hogy...

S.szasza kérdése:

Azt akarom megtudni hogy szerintetek, terhes vagyok ha november 22-én az orvos érezte a babát, de viszont az ultrahang semmit nem lát! Októberbe volt meg utoljára rendesen, a mellemből fehér tej folyik, a hasam kerekedik? .

Figyelt kérdés
Együtt voltam múlt héten a párommal, és olyan érzésem volt mintha valamit nyomott volna fura érzés volt! Szerintetek terhes vagyok?
2014. febr. 5. 10:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.


Még egy.


Te azt mondod, két hete voltál ultrahangon. Ott mit mondtak...? Mi az, hogy minden a helyén van...?

2014. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy 100-as.Október óta már jó eséllyel 16 hetes terhes lehetsz,lemaradtál az első genetikai ultrahangról,nincs kiskönyved,még egy ultrahangod sincs,hogy élő a terhességed.Mégis mire vársz??? Lassan a következő genetikai ultrahangra kellene menned és mostanában kellene elmenned vérvételre is az afp miatt.Az látszik,hogy nulla a biológiai tudásod és semminek nem olvastál utána a témában,de ha valaki azt mondja terhes vagyok és tüneteim vannak,akkor addig megyek az orvosok nyakára,amíg nem kapok róla papírt,nem látom uh-n a saját szememmel.Ha ez az orvos egy balfék,akkor váltani kell.De könyörgöm,anya leszel,ennél több felelősségérzettel kellene hozzáállnod a dologhoz!
2014. febr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
azt hiszem ennyi keresztkérdés kifogott rajta....
2014. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
kamuuuuu
2014. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

bocs de ha ennyire hülye dokid van miért nem mész másikhoz?

meg szerintem ha terhes is vagy az a baba még olyan pici hogy észre sem veszed! mit éreztél????

2014. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
De szerintem nem kéne bunkózni!!!Amugy az orvos amikor megvizsgált akkor mondta hogy érzi hogy ott a baba!!!! és MAJD mennyek vissza vissza is mentem!!!! és nem küldött sehová!!!!!
2014. febr. 6. 10:28
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad a kérdésedben, hogy november 22-én mondta azt a doki, hogy "érzi, hogy ott van a baba". Utána mikor mentél vissza hozzá? Mert a kérdésedből úgy tűnt, hogy akkor voltál utoljára. Mióta itt a kérdést feltetted azóta voltál már orvosnál?
2014. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Amikor visszamentél mit csinált? Ultrahangot? Mit látott és te mit láttál? Kaptál róla papírt? Miért ülsz még mindig otthon és miért nem kerestél fel egy másik orvost,ha szerinted ez a doki nem százas?
2014. febr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék egy pár hetes terhességnél hogy érzi a doki a babát....szerint
2014. febr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
...szerintem se ment vissza a dokihoz...legalábbis nem ahhoz aki "érezte"
2014. febr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!