Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen nincsenek tünetek,...

9 hetesen nincsenek tünetek, más is aggódott?

Figyelt kérdés
2 hete voltam ultrahangon, ott mindent rendben találtak. A 7-8. hét között éreztem nagyon enyhe émelygést. Volt hogy 1-2 napig semmit nem éreztem, aztán következő nap hajnalba gyomorsavam volt. Kissé aggaszt, hogy ennyire nincsenek tüneteim, hisz ami émelygésem volt ez alatt a 9 hét alatt, az kb 5 nap és az is nagyon enyhe volt. Egyedül haspuffadás szokott lenni estére, kicsit fáj a mellem, de más nincs. 3 hét múlva megyek a következő ultrahangra és sajnos egyáltalán nem vagyok nyugodt. Már annak az enyhe rosszullétnek is örültem, ami volt, de pár nap alatt még az is elmúlt. Mindenki arról számol be, hogy így van hányingere, úgy van hányingere, nekem meg semmi. Megmondom őszintén, nyugodtabb lennék, ha nekem is lenne, tudom, hogy ezt leszámítva is lehet baj, de akkor legalább valamennyire terhesnek érezném magam. Nagyon akartam ezt a babát és tényleg féltem. Tudom, hogy ez az aggódás nem normális, de nem tudok egyszerűen megnyugodni.
2014. febr. 6. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az égvilágon semmi tünetem nem volt a feszülő ciciken kívül. sosem volt hányingeren, nem émelyegtem, stb. minden nap nézegettem a tesztet, aztán az első fotót 12 hetesen, mert nem tudtam elhinni, hogy tényleg terhes vagyok. nem mindenkinek vannak tünetei, szerintem ettől még nem kell aggódnod, inkább örülj, na meg lehet hogy később lesznek, és azt kívánod bár csak ne lenne semmi. de ha nagyon aggódsz, menj el egy ultrahangra.
2014. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is most vagyok 9 hetes, nekem sem volt sem émelygésem, nem hánytam, nem szédelegtem. A 8. héten kezdtem el vérezgetni placenta bevérzés miatt, szóval most kényszerű ágyfogságban vagyok az elkövetkező 3 hétben. Hidd el én örülnék neki, ha még mindig nem lenne semmi. Örülj, hogy rendben mennek a dolgok :)

Boldog babavárást kívánok Neked!

2014. febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Próbálom nyugtatni magam, de nagyon nehéz. Orvosom is azt mondta, örüljek neki, hogy nincs hányinger meg hányás, de hallottam, hogy pont az a jó, ha van.....nyilván, ettől függetlenül is rendben lehet minden, de azt hittem, hogy nálam is meg lesz minden tipikus tünet és hiába várom, nem jönnek. Neked is boldog babavárást kívánok és kívánom, hogy minden rendben legyen a babával.
2014. febr. 6. 11:12
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Köszönöm szépen :) Lehet, hogy csak babona, de azt mondják, hogy a kisfiúk nem "bántják" az anyukájukat. És mi nagyon reménykedünk benne, hogy tényleg egy pici fiú van a pocakban. Ha körbekérdezősködsz, akkor legnagyobb százalékban a lányos kismamáknak vannak rosszulléteik az első trimeszterben. Szóval még akár nálatok is lehet fiú.
2014. febr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is 9 hetes vagyok, sőt lassan 10, és nem hánytam, nem volt hányingerem, semmi tünet az égvilágon, csak egy kis mellfájás. Van már egy 4 éves kisfiam, vele sem voltam rosszul anno. Nincs mindenkinek rosszulléte, de attól még minden rendben. Szerintem ne aggódj, örülj, hogy te is szerencsés vagy és jól viseled. Én sem aggódóm, legalábbis emiatt nem.
2014. febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

16 hetes vagyok, nekem sem volt semmi tünetem. Néha émelyegtem egy picit, de kb. ennyi. Mellfájdalom nem volt, az mostanában van éjszakánként. Ne aggódj, majd terhesnek érzed magad, ha elkezd mocorogni.:)

A kisfiamnál sem volt semmi hányingerem, nála mellfeszülésem viszont volt. Most nem volt ez sem.

2014. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Lassan 19 hetes vagyok, de semmi bajom nem volt. Kis puffadás az elején.

Nem aggódtam, örültem neki. Az aggódással többet ártasz, nem kell ezt várni, hidd el, nem jó heteket/hónapokat végighányni.

2014. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, jó volt olvasni, hogy nem vagyok ezzel egyedül :) mindenkinek jó babavárást :) amúgy mi biztosak vagyunk benne hogy fiú lesz, ez egy megérzés, a családban eddig mindenkinél bevált. Persze mindegy kislány vagy kisfiú lesz, a lényeg, hogy egészséges legyen. Évek óta ezt az időszakot várom, igyekszem innentől kezdve élvezni :)
2014. febr. 6. 12:36
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem egész végig egy pillanatig sem volt semmi tünetem. Sem rosszullét, sem émelység, sem feszülés. Minden rendben volt. Emiatt felesleges aggódni. Örülj neki, hogy nincs bajod :)
2014. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Csatlakozom az előttem szólóhoz,az első terhességemnél nekem sem volt semmilyen tünetem, még csak cicifeszülés sem. A mostaninál viszont szinte minden terhességi tünet jelentkezett a reggeltől estig tartó hányingerrel együtt.
2014. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!