Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisfiú vagy Kislány?

Kisfiú vagy Kislány?

Figyelt kérdés
Leírnátok a tüneteiteket amikor kisbabát vártatok? Kisfiúval és kislánnyal egyaránt. Köszönöm előre is.
2014. febr. 6. 13:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

szia! belinkelem neked az eggyik kérdésem

nekem fiam lesz.

és még annyi hogy most 33 hetes vagyok és 2-3 napja ismét émelygek!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Boldog babavárást!

2014. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát a családba már született 2 kisfiú az anyukák rengeteg édességet ettek és hánytak elég rendesen. És meg inkább a sósat és a savanyút eszem és természetesen eddig csak 2 x hánytam. Ezért remélem, hogy kislányom lesz. :) köszönöm a válaszokat.
2014. febr. 6. 14:04
 13/17 anonim ***** válasza:
Első fiammal 6-13. hétig hányinger - csak a chipstől nem -, utána elvágták. Második fiammal már az 5-diktől és egészen a 24-dik hétig, de csak 3 naponta hányinger, és kolbászt kívántam.
2014. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Első fiammal semmit nem kívántam, de undorodtam mindentől, amiben tojás volt. Még a piskótát sem tudtam megenni. Másodikkal nem kellett a hús, de minden nap ruszlit ettem. Kislányommal nem voltam meg a mindennapi almakompót nélkül.

10-es voltam.

2014. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

18 hetes vagyok, szóval elég friss élmény.

Rettenetes szagérzékenységem volt, de csak 1x hánytam, az is lehet, hogy a vastablettától. Kívánom továbbra is az édességeket, az arcbőröm sajnos nem változott, még mindig problémás. A hasamon levő pihék besötétedtek, máshol lassabb szőrnövekedést tapasztalok. Kisfiút várok.

2014. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia. Első gyerkőcnèl szagundorom volt,ha megcsapott a kàvè illata màr öklöndöztem, de nem hànytam. Màs tünetem nem volt. Rengeteg savanyú uborkàt ettem, meg csìpős paprikàt. Az èdessègre rá sem bìrtam nèzni. Màsodik gyerkőcnèl àlomkór, mellfeszülès, hànyinger, az èdeset a sóssal ettem. Harmadik gyerkőcnèl 16 hètig hànytam, szagundor, ès temèrdek èdessèget megettem. Mindhàrom fiú:))
2014. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

szia :) én most vagyok 16 hetes, eddig csak egyszer volt émelygés kb fél órára, azt azóta sincs semmi, remélem nem is lesz :)

van egy ismerősöm aki az egész terhességet szinte végig hányta... és a 20héttől édeset kívánta, nutella, mindenféle mogyorókrémes finomságot :)


mind a kettőnknek fia van/lesz :)

2014. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!