Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses cukornál 7,8...

Terheléses cukornál 7,8 helyett a 2 órás 7,9 lett, a többi minden normális. Azt mondják diétázzak, de hogyan? Annyira gáz? (26)

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én is így jártam a terheléses cukorvizsgálaton,és elkezdtem diétázni.Erre nem hogy jobb lett,mert elkezdtem fogyni is.Nagyon szigorúan betartottam a diétát,és akkor meg nagyon leesett a cukrom.Én is mindent próbáltam,de nyugodtan egyél mindent,csak az édességet kicsit hanyagold,meg az édes gyümölcsöket,és az üdítőket.Csak szénsavmentes ásványvizet ittam,és teljes kiőrlésű kenyeret ettem.Remélem tudtam valamit segíteni.Szép napot!
2009. dec. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani, hogy beszélj a nőgyógyászoddal és keress fel egy dietetikust. A dietetikus fog adni neked mintaétrendet és meg fogja tudni mondani azt is, hogy mennyire van nagy baj ekkora eltérésnél.
2009. dec. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ennyi lett(7,8 helyett 7,9) én a Margit kórházba jártam, ott volt detetikus, aki minedent elmondott. 27 héttól diétáztam a szülésig

200 gr CH/nap, 6 étkezésre elolsztva és az időpontokat be kell tartatni, a CH mennyiséget meg kell ennni!

reggeli fél 8: 40 gr ch

tízórai 10 : 20 gr

ebéd fél 1: 50 gr

uzsonna fél 4: 30 gr

vacsora 6 : 40 gr

pótvacsora 9 : 20 gr


Semmi cukor és mindent nézni kell, amit veszel hogy van-e benne cukor. Nem olyat kell venni, amire az van ítrba , hogy light, mert az csak csökkentette zsírtartalmú, hanem amire rá van írbva, hogy diabetikus!

nagyon sok édesség, keksz, puding, joghurt van iylen, szinte az összes Norbi termék.

Nekem tavaly karácsony előőt derült ki a terh. cukorbetegség, vettem update beiglit és azt ettem.

Vagy van update 1-es somlói, az is finom.

Teába, kávébe édesítőt használtam ill de én már 10 éve azt használok.

(Nálunk elég sok cukorbeteg van acsaládban)


3 hetenként volt kontrollvizsgálat, táplálkozási naplót kelle vezetni és otthon mérni kellet a cukromat.


[link]


[link]


[link]


Egyáltalán nem gáz, a baba és a te érdeked.

Én 12 kg-t híztam összesen, a lányom 3950 grammal születte és szülés után ugyanannyi kliló voltam, mint szülés előőt.

2009. dec. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!