Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismama is küzd pánikbeteg...

Más kismama is küzd pánikbetegséggel vagy csak pánikrohamokkal? Hogy élitek meg a terhességet?

Figyelt kérdés
Sokmindent történt az elmúlt években de mióta megszületett a lányom azóta mindenen pánikolok. Nem depressziós vagyok csak az új dolgokra vagy váratlan dolgokra jön elő pl mikor visszamentem dolgozni, elköltöztünk stb. Főleg éjszaka vagy ha egyedül vagyok. Most terveznénk a második babát és félek. Van olyan kismama köztetek aki hasonlókkal küzd? Milyen a terhességetek? A doki megértő volt? Szedhettek valamit? Volt hogy frontint szedtem alváshoz de az már rég volt, most a valeriana relaxot próbáltam az gyógynövényes.
2014. febr. 11. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a fiammal való terhességem alatt lettem pánikbeteg, ijesztő rohamokkal fűszerezve. Akkor ugye csináltak belgyógyászati vizsgálatokat, amikkel kiszűrték, hogy nem szívproblémáról van szó, hanem pszichés eredetű. Éppen ezért borzasztó volt a terhességem, állandóan küszködtem a rohamokkal. Ami még megtetézte a dolgokat, hogy szülés után volt több, egészségügyi problémám, amik miatt rosszul voltam, műtöttek is, nekem azok is hozták folyamatosan a rohamokat. A terhességem alatt más volt a háziorvosom, aki nem igazán volt partner a dolgokban. Aztán szülés után lett másik háziorvosom. És ő úgy gondolta, hogy több tünetemet nem az adott betegségek okozzák, illetve a tünetek erősségét sem maguk a betegségek okozzák, így szakorvoshoz küldött. Eljutottam egy nagyon jó pszichológushoz, mellette jógáztam és legyőztem a pánikbetegséget úgy, ahogy van. Már 1 éve abszolút semmilyen rohamom nem volt.

Úgyhogy ezt neked is tudom ajánlani, menj el pszichológushoz, ha teheted jógázz, ugyanis mindaddig amíg nem derül ki, hogy a pánikot mi okozza, illetve amíg nem teszel ellene, addig nem lehet ebből a betegségből kigyógyulni. Illetve a rohamokat ilyen foglalkozások alkalmával, megtanítják kezelni is, ha mégis előjönne.

2014. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2. gyerekemet várom pánikbetegként, terhesen nekem nem jön elő, szülés után voltak durvák meg előte, most terhesen megint semmi bajom, 19.héten vagyok. soha nem szedtem rá csak magneb6ot meg citromfű teát, 8 éve vagyok pánikos
2014. febr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!