Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Régóta szeretnénk kisbabát és...

Velcz Csaba kérdése:

Régóta szeretnénk kisbabát és mivel ma be bizonyosodott úton van, mivel 4-5 hetes még mire figyeljek most nagyon? Mit egyek mivel erősíthetem most a szervezetem?

Figyelt kérdés
Tavaly márciusban ikerbabákat vesztettünk alacsony progeszteron érték miatt,closty-t szedtem kontroll mellett 5 hónapig.A progi érték 4 hónapos folyamatos vérelemzés alatt normalizálódot. Orosommal beszéltem 1,5 hét múla ultrahag
2014. febr. 11. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Folsavat mindenképp, magnézium a görcsökre. Esetleg terhesvitamin, elevit. Más nem kell, egyél ami tetszik, ne emelj nehezet.
2014. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Folsav és C vitamin (ascorbin savat vegyél ne előre gyártott vitamint), esetleg magnézium ha görcsölne a hasad de ezt beszéld meg az orvosoddal. Pihenj sokat, egyél sok gyümölcsöt zöldséget. És ne aggódj, mert most minden rendben lesz!
2014. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hányinger ellen esetleg valami trükk esetleg? zöldség-gyümölcs közül esetleg valami elsőszámú?
2014. febr. 11. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:

hányinger ellen gyömbér vagy hideg kóla.

Magnézium, folsav, én viszont csodálom hogy progeszteron pótlást nem kapsz, még ha rendben is vannak az értékeid, az soha nem árt. Forró fürdő és egyéb alhasi verboseget okozó dolgok ugye kilőve.

2014. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1,5 hét múlva mondta csak az orvosom az ultrahangot ,esetleg van ulrogenstanom kezdjem el szedni?
2014. febr. 11. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Folsav már elvileg a legelső naptól kellene az bátran mehet az uh előtt is, terhes vitamin és C-vitamin sem ártalmas a babádra. De mielőtt elkezded szedni fel is hívhatod a dokidat ő mit javasol. (enyém pl. nem javasolta a terhes vitamint igaz vele tavasszal voltam terhes , nem így télen) Hányinger ellen majd kitapasztalod neked mi a jó, nekem a jég hideg kóla, jéghideg citromos víz (igazi citromból!), mentolos cukorka, mentolos fogmosás (de közben majd el hánytam magam, de utána jó volt), B6 vitamin (Egis márkás a többi nekem nem segített semmit), apró keksz ébredés után, többszöri apró étkezés napközben.
2014. febr. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,a progeszteronon én is csodálkozom mert tavaly kaptam ultrogenstant de azt is csak mikor szívárgott a vér :-S Az orvosom azt mondta türelem és sok pihenés
2014. febr. 12. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!