Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok és...

20 hetes terhes vagyok és alig mozog a babám, tegnap 15 percig nézte a doki uh-va, nem is érzem a mozgásokat ez normális?

Figyelt kérdés
Tegnap vagy 15 percig uh-zott hátha alrébb mozdul kicsit és meg tudjuk nézni végre hogy kisfiú, vagy kislány, de semmi már megint:( 17 hetesen éreztem kis apró mozgásféléket, de 2 hete semmi. Azt hittem csak úgy van fordulva hogy nem érzem, de uh-n se nagyon mocorgott mondta is a doki hogy nem csodálja hogy nem érzem a mozgásokat, mert szinte nem is mozog.
2014. febr. 12. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj uh előtt szénhidrátot (kakas csiga, csokis nápolyi) enni.
2014. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, csokit, kólát, esetleg egy pici kávét is ihatsz. a szívhang gondolom rendben volt. akkor ne aggódj, anyósom mindig azt meséli, h a párom éjjel-nappal twistelt a pocakjában, ehhez képest a húgával folyton attól rettegett,h valami baj van, mert néha napokig nem érzett semmit. ez a különbség később is megmaradt. a férjem felnőttként is túlmozgásos, a tesója meg lassú beszédű, komótos és be van oltva sport ellen. az, h ki milyen habitussal rendelkezik, már magzati korban is látszik és összefüggésben áll a magzatmozgással. az én fiam tiszta apja, meg nem áll keze-lába és ez a kibújása után se változott. neked valószínűleg nyugis gyereked lesz :)
2014. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kóla is be szokta őket pörgetni,persze vannak olyan lusta babák akikre semmi sem hat. :)

Ha normálisan fejlődik és a doki nem mondott semmi rosszat, akkor ne aggódj, minden rendben a babáddal. Egyébként ha első baba, akkor ne csodálkozz hogy még alig érzed mozogni, ő még nagyon pici, a helye pedig rengeteg. Majd még csak ezután fogod érezni minden nap, és majd egyre többet és egyre erősebben.

Én 16+5 hetesen éreztem először,de annyira picit, hogy nem is voltam benne biztos hogy ő volt az. Majd legközelebb csak 18 hetesen éreztem határozott két nagy rúgást. Aztán legközelebb csak 20 hetesen, na onnantól kezdve éreztem már minden nap, de eleinte naponta max csak 3x éreztem kisebb mozgásokat,aztán napról napra többet és erősebben. Nyugi, ne legyél para kismama :)


9hós fiú anyukája

2014. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. nem csak a kismama nem érzi, hanem az ultrahang tanúsága szerint objektíve kevesebbet mozog
2014. febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az èn fiam a mai napig nem mozog az uhk alatt szerintem utalja...max befordul hàttal...a gerincèt màr rengetegszer lattam azarcàt oldalrólegysze pà màsodpercre. Màr a 12 hetesen szenvedès volt az orrcsont , a 18 hetesen a szàj megvizsgàlàsa nem reagàl sem csokira koffeinre semmire.

Hol van a lepènyed? Nekem elöl a 21 hètig nem èreztem yzinte semmit, azona hèten pedig rögtön külsõleg is làtható mozgàsokkal "kezdte a bemutatkozàst". Alapból is lustàbb, tegnap este voltunk uhn 35 percesen na úgy besèrtõdött ma alig mozog, nàlunk ilyenkor jó hangos zene a pocaba segít de az is bejelentkezèst eredmènyez. Szerintem nincs semmi baj.

(23hkm)

2014. febr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kölcsön adom a pocaklakómat, mert éjjel nappal majd szétrúgja a hólyagomat. Mondjuk én sokat nasizok, lehet, hogy azért ilyen aktív.
2014. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az utóbbi időben éjjel aktív a lányom. Sokszor beparázok én is napközben, h miért nem mozog. Uh-n mondjuk ficereg, de érezhetően menekül a szenzor (?) elől.
2014. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!