Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamákhoz kávézós kérdés?

Kismamákhoz kávézós kérdés?

Figyelt kérdés

Ha reggelente megiszok egy csésze Ricoré csökkentett koffeintartalmú kávét cukorral és tejjel (instant) szerintetek néha-néha még kora délután is belefér ugyanez?? Pl. most is majd szét megy a fejem, gyógyszert nem veszek be, úgy érzem jólesne...ti mennyit isztok/ittatok?

14hkm


2014. febr. 14. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem belefér!Irigyellek,én nem tudok kávét inni,pedig milyen jó lenne!!!!:))))

14hkm

2014. febr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen belefér!!Nekem a védőnő mondta hogy a sima kávé is sok tejjel egy nap egyszer belefér :) Ha meg csökkentett akkor meg főleg.Nem árt nyugi!!! Ismét egy 14 hetes kismama :) A.
2014. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi, én is szeretem nagyon, aztán a 6 héttől mostanáig én sem ittam 1 kortyot sem...de elég sokszor szédülök, alacsony a vérnyomásom és az orvosom védőnőm is kérte, hogy valamennyit igyak...így lassanként, tejjel meg tudom már inni...
2014. febr. 14. 14:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Igyad nyugodtan foleg ha a doki is mondta. En 38 hetes koromig dolgoztam reggel 7-tol es oszinten irom ki sem birtam volna kave nelkul mert bealudtam volna az irodaba. Igy reggel 7-kor amikor beertem megittam egy kavet tejjel es egyet meg ebed utan kb. 13-14 ora kozott. Semmi gond nem lett belolle pedig az enyem nem is csokkentett koffeintartalmu volt hanem rendes daralt szemeskave. A kisfiam 4 eves semmi gond nincs vele. Egeszseges mint a makk. :)
2014. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Gratulálok Hozzá:-)
2014. febr. 14. 14:15
 6/13 anonim ***** válasza:
igen, lehet sima kávét is inni, csak mértékkel
2014. febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is megittam mind3-nál naponta kétszer is rendes kávét. Semmi baja nem lesz tőle a babának. :)
2014. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én pont úgy, mint a 4-es, kétszer ittam egy nap rendes kávét. 20 hónapos, makkegészséges fiam van. Igyál nyugodtan.
2014. febr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én is kétszer ittam kávét a terhesség alatt, máshogy nem is bírtam volna, nagyon alacsony a vérnyomásom terhesség nélkül is.
2014. febr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem a belgyogyászati kivizsgáláson alacsony vérnyomást állapitottak meg igy ihattam. Sőt. Kötelezően mert hajlamos voltam összeesni ha nem ittam annyira leesett. Világ életemben alacsony volt a vérnyomásom. Miota terhes vok mégdurvább. No de reggeli kávé után 120/70 miluen lehet nélküle. Napi 2sima kávét iszok. tejjel édeskével.

Van ugy hogy innék még csak mert szeretem az ízét akkor ilyen kávéhelyettesitőt iszok.

36 hkm

2014. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!