Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A munkahelyem veszélyes...

Velcz Csaba kérdése:

A munkahelyem veszélyes (Öntészet) a babára 5 hetes ultrahangkép elég a veszélyeztet terhesgondozásba vételhez?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásszal beszéld meg, biztos felvesz. Ha ő esetleg nem, háziorvos írjon ki táppénzre addig, míg a nődoki felvehet. Nem tudom a szabályt, de szerintem ezügyben széles döntési joga van a nődokinak.
2014. febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ultrahangkép biztos, hogy nem elég egy cégnek sem. Szerintem törvényileg sem fogadhatja el. Orvossal kell ezt megbeszélni.
2014. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most jelenleg táppénzre vett a háziorvos ,jövőhét csütörtökön kell mennem a nődokihoz elméletileg ő állít ki egy papírt a terhesség igazolásáról amivel a háziorvos vesz fel
2014. febr. 14. 21:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hetes voltam amikor elmentem a nődokihoz és megmondtam neki,hogy a munkahelyemen nem dolgozhatok terhesen,írt egy javaslatot a háziorvosnak és ő kiírt terhestáppénzre egyből.Még UH képem sem volt,semmi.
2014. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Örülök akkor csütörtökön szólók a nődokimnak.
2014. febr. 14. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:
szia! Nekem a nőgyógyász állított ki egy papírt veszélyeztetett terhesség kóddal, miután betegek között fertőzésveszélyes helyen dolgozom, és volt egy haematómám is. így a háziorvos minden szó nélkül 9-es kóddal (mert ez a vesz.terhesség kódja ) azonnal tp-re vett 6 hetesen. 22 hetes kismama
2014. febr. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Csabikám, csak nem terhes vagy?
2014. febr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :-)
2014. febr. 15. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!