Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori hogy 1....

Mennyire gyakori hogy 1. terhességnél hatalmas lesz a pocak? Van akinek nem lett olyan nagy?

Figyelt kérdés

Nézegettem képeket és a legtöbbön majdnem mind óriási hasuk volt a 9 hónapos kismamáknak.

Ha 3 hónaposan még nem látszik (de uh-on minden rendben van a méretével) akkor lehet még attól a későbbiekben nagy pocak?

Kinek milyen volt 9 hónaposan, megfelelt az átlagnak az 1. vagy kisebb/nagyobb volt?


2014. febr. 16. 10:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Első baba, 20 hetesen kezdett látszani, 34 hetesen már ekkora volt...: [link]


38+4-en szültem.

2014. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még annyit, hogy 20 hetes koromig annyira nem látszott, hogy a férjem, aki orvos, már parázott rajta, hogy mi lesz velünk. :)) Aztán behozta...
2014. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem alkati dolog. Nekem kifejezetten kicsi hasam volt. Pedig alapból inkább kövérebb, hasra hízós fajta vagyok, 170 cm-hez 80 körüli kilóval kezdtem a terhességeket.

Az elsővel kb 7 hónaposnak néztek szülés előtti napon (40+5-re szültem). A másodikkal a 38. héten szültem, ott meg konkrétan 34 hetesnek néztek a kórházban, nem is hitték el hogy szülni érkeztem... A különbség a kettő között inkább az volt, hogy a második hamarabb kezdett látszani, mert ugye lazább már a hasfal, könnyebben adja meg magát.

2014. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!