Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alkoholtartalmú szájvizet...

Alkoholtartalmú szájvizet /Ovenall, Corsodyl/ lehet e használno? 10 hetes kismama vagyok, de sajnos az ínyem nagyon be van gyulladva. Mit használhatok még rá? Most cserszömörcés fogkrémet is használok.

Figyelt kérdés
2008. júl. 20. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj el fogorvoshoz. Ő helyileg kezeli a problémát. Utána használhatsz MERIDOL fogkrmet és szájvizet megelőzésre.

Nekem is ilyen volt az ínyem a terhesség alatt, de szülés után 2 héttel már teljesen helyre is jött. Kitartást és boldog babavárást

2008. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nemrég én is feltettem egy hasonló kérdést. Itt megnézheted a válaszokat, amiket kaptam.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2008. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En Corsodylt hasznalok, a doktor ezt ajanlotta.Bar majdnem elfogyott es csak akkor hasznalt, de vegul hasznalt.
2008. júl. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél Parodontax fogkrémet!Gyógyszertárban kapsz,igaz nem olcsó,de hatásos.Nekem már az inyem is sorvadt és veszélybe kerültek az első fogaim,de 1-2 alkalom után látható volt a javulás!(Az íze sem kellemes!)37 hetes kismama.
2008. júl. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem terhesen a fogorvosom a Curasept-et ajánlotta erre a problémára.
2008. júl. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de voltam már vele fogorvosnál, a Corsodyl oldatot és fogselymet ajánlotta, de hiába. A Paradontax fogkrém meg valami borzalmasan sós valami, nem birom.
2008. júl. 21. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!