Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok. Egész...

26 hetes terhes vagyok. Egész nap levert vagyok, ideges. Lehet ez depresszió? Fura dolgokat csinálok, huzogom a hasamat, ezzel árthatok a pici fejének?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
hát semmi képpen sem tesz ez jot a picinek,még ha csak a "depressziot"nézzük is.szerintem még időben fordulj orvoshoz!!
2014. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és az hogy közbe be be huzom a hasam alsó részét egy picit,abból mennyit érzékel a baba ?
2014. febr. 18. 10:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a terhességtől kijött egy kisebb depresszió,tény én semmi olyat nem teszek,amivel "ártok" a babának. Én a páromat készítem ki idegileg és néha nem sok idegem van a második fiamhoz és hamarabb rászólok bármi miatt,ami 3 perccel ezelőtt még nem zavart. Citromfű teát iszogatok és ez szokott segíteni általában. Múlt héten voltam a házi orvosomnál,aki azt tanácsolta,hogy inkább egy pszihiátert keressek fel,mert ez szülés után sokkal rosszabb lehet. Főleg,hogy nekem az első szülés után szülés utáni depresszióm volt,mondjuk ott orvos segítsége nélkül sikerült helyre jönnöm
2014. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezzel árthatok neki?ő ezt érzékeli?
2014. febr. 18. 11:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehogy méhösszehúzodást válts ki vele. Nincs véletlen vashiányod? Beszélj valakivel erről meg szedj c viyamint.
2014. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen árthatsz...persze hogy érzékeli.
2014. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!