Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívhang figyelő - a saját...

Szívhang figyelő - a saját verőeremet hallotuk?

Figyelt kérdés
16 hetes kismama vagyok, aptunk egy magzati szívhang figyelőt, amit lelkesen kipróbáltunk... találtunk is szívhangot, de kb. csak 98-100-at vert percenként. S saját verőerem lehetett? Mert a baba szívének 120 - 140-et kellene vernie ha jól tudom...
2014. febr. 20. 08:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Jr4ymnjTC-E


Így fogod hallani. Rendes, erős zakatolás.

2014. febr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 piroska és a farkas ***** válasza:
Hát...én annyit tudok mondani, hogy mi a 15. hét környékén vettünk egyet, se akkor, se azóta nem sikerült vele megtalálni a szívhangot, végül úgy a 25. hét környékén elvittem a védőnőhöz, aki bő 5 perc sikertelen próbálkozás után hálát adott, h neki nem ezt a tipust kell használnia .) Viszont mégsem mondhatom, hogy hatástalan volt, mert valamilyen oknál fogva a magzatka utálta, és 1-2 perc után általában akkorát rúgott, hogy úgy gondoltam, aki mozog, annak csak dobog már a szive...:)
2014. febr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Milyen típusút használsz?
2014. febr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen, magadat hallhattad! 12 hetes uh-n nem hallgattatok szívhangot? Mert akkor fel kéne tudnod ismerni :)

Tényleg olyan kisvonatos zakatolás!

Én vettem a 9. héten szívhangfigyelőt, minden nap onnantól meghallgattam. Ha egyszer megtalálod, utána könnyebb lesz! Egészen lent keresd a szeméremdombod felett, ott lesz!!

Most már hogy egész nap mozog, nem hallgatózom :)

2014. febr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Először is, nyugalom. :)

Ahhoz, hogy valaki "profi" legyen benn, sokat kell gyakorolni.

Eleinte én sem találtam, idegeskedtem is rendesen, aztán a készülékhez kapott zselé helyett elkezdtem testápolót használni. Először alaposan, finoman bekrémeztem a hasam, hogy szinte siklott rajta a készülék. Lassú mozdulatokkal haladj, lehetőleg kényelmes pózban, háton feküdve.

Amikor a köldökzsinórt hallod, olyan, mintha fújna a szél, surrogás.

A baba szívhangja olyan, mint a patadobogás, gyors, ütemes.

A saját verőereidet oldalt, ill. a köldök közelében fogod megtalálni, a babáé bárhol lehet. :)

Nekem olyan lusta kis magzatom volt, sokszor alig akart mozogni, még a 37. héten is volt, hogy ráhallgattam.

2014. febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14-es vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy a kapott zselé tényleg lótúrót sem ér, én baba-vagy masszázsolajjal használom. Ég és föld a különbség a zselé és az olaj között!
2014. febr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok, azért irtam h ezért nem vettünk mert gondolkoztam rajta hjolenne. De magamat ismerve ugyanigy sőt jobbanbeparáztam volna ha nem találom,illetve vagyok olyan kis béna hogy nem fogom találni. A védőnők is 16. héttől nézték nekem és akkor lent volt a bugyivonalon de nehezen találták ugy elbujt. Aztán nemsokkal már mindennap éreztem és hálisten olyan aktiv hogy csak egyszer aggodtam akkor elszaladtam a védőnőkhöz. de mire odaértem megmozdult. Megnézték és kijelentették a hideg frontra reagált igy.

ha kaptam volna valakitől én is kiprobáltam volna;)

remélem azota megnyugodtál.

2014. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon köszönöm szépen mindenkinek a választ és a megnyugtatást! Már megnyugodtam :). Úgy döntöttünk, hogy egyelőre nem próbálkozunk újra vele, majd pár hét múlva, ha nagyobb lesz a baba ... mert csak idegeskedni fogok azt hiszem megint, ha nem találjuk meg... Amúgy Angel Sounds a készülék márkája.
2014. febr. 20. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!