Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan is lehetnék biztos...

Hogyan is lehetnék biztos benne hogy ez most valóban terhesség?

Figyelt kérdés

Először is, köszönöm ha ezt elolvassátok és segítetek. Kezdeném azzal hogy a párommal nem úgy álltunk neki a baba projectnek hogy hőmérőztem és LH teszteket vettem az alapján bújtunk ágyba, hanem szinte figyelmen kívül hagytuk mikor van peteérés mikor nincs. December 31.-én együtt voltunk(abban a hónapban csak egyszer azért tudom így) és nekem január 2.-án már nem jött meg. Folyamatosan tesztelgettem mert nem tudtam mi van hiszen nekem nagyon pontos a menstruációm mindig. Persze minden tesztem negatív lett. Majd a 12. nap szörnyen halvány pozit teszteltem de erre már nem mernék megesküdni..2 tesztet csináltam aznap a párom csak az egyiken látott egy nagyon halvány 2. csíkot de azt is csak úgy, hogy a telefonjával világította. Majd aznap este elkezdtem menstruálni. Olyan volt mint mindig. 5 napig tartott. Orvos szerint ezt a terhességet kilökte a szervezetem VAGY ciszta okozta a vérzés zavart. Hüvelyi uh-al megvizsgált de nem mondta a cisztát biztosra csak azt mondta hogy lehet és hogy várjuk meg a következő menstruációt (február 14) hogy azzal felszívódik-e. De mivel azt mondta lehet próbálkozni tovább így meg is ragadtuk az alkalmat pont peteérés előtt pár nappal voltunk együtt(ekkor először). Az aktus utáni 10. napon teszteltem egy 10-es érzékenységű tesztel ami olyan negatív volt hogy ennél negatívabb nem is lehetett volna. Majd a nem várt menstruációm napján szép pozitívat teszteltem.A vérzés pedig elmaradt. Azóta is csináltam párat mert nem jut el az agyamig és nem is hiszem el. Mára már a teszt csík erősebb mint a kontroll csík, azonban tüneteim nagyon nincsenek és ez aggaszt. Az egyetlen amit észrevettem magamon az az hogy elképesztő fáradékony vagyok illetve a hőingadozás, de ezen kívül az ég világon semmi. Mi van ha ezeket az erős pozitív teszteket csak a cisztám okozta amit a doki látott? Vagy mi van ha petefészek daganat? :( Orvos szerint ez elképesztő ritka, de én mindenre gondolok csak terhességre nem. Olyan nehéz mert tudjátok úgy szeretnék neki örülni, úgy szeretném a páromnak mutogatni a full pozitív teszteket de nem merem mert félek hogy 2 hét múlva az orvosnál azt közlik hogy se szívverés se embrió. :( És ebbe belegondolni és szörnyű. Szerintetek gondolhatok babára? Vagy készüljek fel inkább a rosszra? Ti mire gondolnátok?

Ne haragudjatok hogy ilyen hosszú lett, nagyon köszönöm ha elolvassátok és segítetek!


2014. febr. 23. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem baba :) mikor mêsz dokihoz? Majd irj mizu veletek.
2014. febr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Már az biztató, hogy erősödik a teszted :) Ez baba lesz. Állj pozitívan hozzá :)
2014. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

U.i.: Majd jönnek a tünetek, nekem 7-8. héttől jött. Azóta meg sem szabadulok tőlük :(


27 hkm

2014. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!Mintha a sajàt törtènetem olvastam volna,de mi 3 èvet vàtunk rà.

Tuti baba van! :)

A teszt csak a terhessèget mutatja ki,betegsèget nem.

Nekem szinte egyàltalàn nem voltal tünetek,nem voltam rosszul soha.Pedig olyan helyen dolgoztam,ahol mellettünk mütràgyàt kevertek.Kb az 5.hónaptól jött,hogy az enyhe szagokat is nagyon intenziven èreztem,de sosem hànytam.Egyedül a kocsikàzàst nem birtam,na akkor rókàztam.Kicsit fàradèkonyabb voltam,de ez minden.Söt azt kell mondanom,hogy a vitamontól,ès az adrenalintól sokkal jobban voltam mint bàrmikor.

Nagy boldogsàg elè nèzel! Gratula! :)

2014. febr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezen igazán nincs mit izgulni, terhes vagy. Igen, az más kérdés, hogy lehet, hogy nem fejlődik tovább vagy ilyesmi, de ezen tök feleslegesen idegeskedsz. Az erősődő csík nagyon jó jel, fejlődik a terhesség.

Nekem ez a 2. terhességem, az elsőre 3 évet vártunk. Az előzőnél és most is többször kellett visszamennem, mert már kellett volna legyen szívhang, de nem volt. Az az 1-2-3 hét, amit végig idegeskedtem és nem tudtam örülni a babáknak nagyon rossz volt! Ráadásul teljesen felesleges, van egy 21 hónapos kislányom, és 22 hetes vagyok a következő kislányommal. Egyik terhességemnél sem volt semmi tünetem az elején!!! Nyugi, nem utal semmi arra, hogy baj lenne, ne rontsd el magadnak ezt az első pár hetet! Gratulálok és minden rendben lesz!

2014. febr. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek! :) Megnyugtattatok. :)
2014. febr. 24. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!