Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a terhesség miatt...

Szerintetek a terhesség miatt fáj mindig a fejem? Mit tegyek? Valami házi praktika? mert gyógyszert azt nem nagyon vehetek be, sőt! Reggel este fáj, de mi miatt?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem amiatt.

Inkàbb vèrnyomàs,frontok miatt valószinübb.HIvd fel a vèdönöt,vagy a dokit.Van akinek a vèrnyomàsa megvàltozik terhessèg alatt.

Esetleg körülnèzhetsz a homeopàtiàban,azt lehet terhesen is.De nem kell tulzàsba vinni.

Mindenkèpp kèrdezz rà,vèdönö,vagy doki!

2014. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 lcs ***** válasza:
szedsz vasat, nem vagy vashiányos? és iszol eleget?:)
2014. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez lehetséges. A hormonváltozás okozhat fejfájást, migrént. A kolléganőmet még CT-re is elküldték, mert 3 hónapig minden nap fájt a feje. A 12. hét után elmúlt.

Azért kérdezz rá a dokidnál, mert nehogy az legyen, hogy ráfogod a terhességre, miközben más probléma van.

2014. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szedek vasat , inni iszogatok nem tudom mi lehet de megkérdezem a védőnőt vagy a dokit. amúgy 14 hetes vagyok!
2014. febr. 24. 14:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem az első terhességemnél, havi 1x 1 hétig folyamatosan fájt a fejem :(. Nálam nem volt különösebb oka, csak egy terhességi tünet volt, ami sajnos nagyon rossz tünet. Ettől függetlenül, szólj dokinak, hátha van valami más oka is, vashiány, vérnyomás ingadozás...

2014. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szólok mindenképpen ! de szerintem fájhat vitamin hiánytól is nem ?
2014. febr. 24. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:

A fej nagyon sok minden miatt fájhat. Hormonok, izomgörcs a nyakban, kevés folyadék, front, alacsony-magas vérnyomás, stb.

Nálam egy kávé szokott használni. De van, hogy kénytelen vagyok Voltaren krémmel kenegetni a nyakam, az is használ.

Szóval ki kellene deríteni, hogy nálad mi az ok.

Az mit jelent, hogy "gyógyszert nem vehetek be, sőt"? Terhes vagy, oké, de van olyan fájdalomcsillapító (sőt, antibiotikum, meg minden egyéb is) amit terhesség alatt is lehet szedni. A "terhesség alatt nem szedhető" szöveg azért van minden gyógyszeren, mert a gyógyszergyártók így védik magukat. És persze nem is tesztelhetnek terheseken. Kis utánajárással ki lehet deríteni, hogy melyik fájdalomcsillapító az, ami (módjával) szedhető terhesség alatt is, ha egyéb problémát nem találtok.

2014. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát mondta nekem a háziorvosom hogy fájdalom csillapítót egy fél szem algopirint vehetek be. De azt nem tudom bevenni mert kihányom!
2014. febr. 24. 15:06
 9/9 lcs ***** válasza:
terhesen panadolt szoktak javasolni (majd ha esetleg leszel lázas, arra is) :)
2014. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!