Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orgazmus után nagyon pici és...

Orgazmus után nagyon pici és nagyon halvány barna folyás. Kellene aggódnom?

Figyelt kérdés
Délelőtt voltunk együtt, behatolás nem történt, de orgazmusom volt, tegnap este volt behatolás is. Kb. egy órája a szokásos kis mennyiségű, fehér folyásomban tapasztaltam némi halovány, barnás színezetet. Ez bajt jelent? Egy ideig a szex minden formáját hanyagolom, nagyon megijedtem. Tanácsot annyit kaptam, hogy pihenjek, másfél hét múlva kell újra dokihoz mennem. Szerintetek? Mensi szerint 7, UH szerint 5 hetes vagyok kb (hosszú ciklusok), eddig nem volt ilyen gond.
2014. febr. 6. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a dokidat, hogy mit mond.
2014. febr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hívtam, annyit mondott, hogy ez a terhesség elején belefér, pihenjek, és ne szexeljek egy ideig. Meg hogy nem kell emiatt aggódni, de nem tudom...
2014. febr. 6. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordult ilyen, el is voltam tiltva a 12. hétig a szextől... Egyébként sem mertem volna azután :)
2014. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát mi sem mernénk, amúgy sem most már... és nálad nem lett komolyabb gond?
2014. febr. 6. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ijedtségen kívül semmi komoly gond nem volt, bár ettől függetlenül a 10-11 hétig néha előfordult, és érdekes módom, mindig csak dolgozós napokon, úgyhogy szerintem fizikai aktivitás függő is lehet, vannak, akik pihenést javasolnak ilyenkor, egy doki rutascorbint javasolt, hogy erősítse az érfalakat, de a magándoki, akihez végül mentem azt mondta, hogy valószínű, hogy amikor beágyazódott, keletkezett vérömleny (elpattant egy ér, amikor belefúródott a méhfalba), és az ürül ki...


Úgyhogy nagyon aggódtam, de minden rendben volt utána!

2014. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem nálam sincs semmi gond, azóta szerencsére nem tapasztaltam semmit.
2014. febr. 6. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam progeszteronhiány okozta,utrogestant kaptam és feküdnöm kellett.Nem szex után,hanem spontán jelentkezett a barnázás,ami később egyre több és sötétebb lett.
2014. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!