Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon sokat ártottam?

Nagyon sokat ártottam?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok és tegnap mondtam azt hogy ennyi volt a cigi.napi 5 szálat szívtam.hol gyengét hol eröset.nehéz megállni de muszály.vajon minden rendbe lesz a 12.heti uh-on?látszani fog a cigi?
2014. febr. 26. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Úgy tudom, aki a terhesség alatt dohányzik, annak hamarabb elöregedik a méhlepény, te még nagyon az elején vagy. Kitartást és sok boldogságot!
2014. febr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy abbahagytad végre, nem tesz jó sem a méhlepénynek, meg azért sem mert szárít, állítólag köhög tőle a magzat stb.
2014. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló helyzet áll fent, csak én 13 hetesen tudtam meg, hogy terhes vagyok, és napi egy dobozzal elszívtam. Az ultrahang szerint semmi gond nincs, és nagyon remélem, hogy később sem lesz gond belőle :/
2014. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyitől semmi baja nem lesz.
2014. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

A dohányzás a méhlepényen úgy tudom még 1-2 évig is látszik, de ez nem jelent egyből betegséget.

Ettől függetlenül nem lesz baja a babádnak. A dohányzó anyukák babáinál nagyobb az esély a koraszülésre (de te most már abbahagytad a cigit ezért szerintem ez már nem játszik). Illetve légúti problémák lehetnek, de szerintem ennek is elenyésző az esélye nálad.

2014. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy látszik egy méhlepényen 1-2 évig???
2014. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, rosszul fogalmaztam. A szervezetben megmarad a nyoma még 1-2 évig és akár ennyi idő után is kimutatható a méhlepényből, hogy a kismama dohányzott.
2014. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!