Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes attol még hogy...

Lehetek terhes attol még hogy picit véreztem?

Figyelt kérdés
6 napja késik de most fájdogált a hasam alja de nem annyira ahogy szokott meg a derekam de több napja is fájt és most amikor erőltette a székletet szorulsom volt egy pici vér is jőtt de enyhe piros és csak annyi mintha ujjamat megbőktem volna.Lehetek ettől még terhes?
2014. márc. 4. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz, de nem ártana, ha látna minél hamarabb egy orvos. Én ugyanígy jártam, azóta székletlazítót kell szednem, hogy ne erőlködjek. Legjobb lenne, ha bemennél az ügyeletre.
2014. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az sem biztos hogy terhes vagyok még várok lehet hogy meg is jőn majdd jobban habár akkor élénk piros és sok szok jőnni.tesztet kéne csinálnom csak messze van a patika 30km.és senki nem megy arra.
2014. márc. 4. 16:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Máskor is késett már ennyit? Ha viszont terhes vagy a vérzés nem játék! Szóval nem baj, ha nincs pozi teszted, amikor bemész a kórházi ügyeletre és mondod, hogy valószínűleg terhes vagy úgy is csinálnak majd egy ultrahangot. Én még mindig azt mondom, hogy inkább menj be feleslegesen, minthogy emiatt a babának baja legyen.
2014. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem késett sosem inkább előbb megjőtt 1-2 nappal.
2014. márc. 4. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj be ügyeletre.
2014. márc. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6 napos késés után még az sem biztos hogy a doki látna valamit. Az ügyeleten meg körberöhögnének. Nem csak patikában van teszt hanem boltban, drogériában is. Az is lehet hogy csak késik a havid. Előfordul.
2014. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6- os válaszoló tévedsz. Ha terhes a kérdező ennyidősen már lát a doki petezsákot és az ügyeletről még csak véletlenül sem küldik el. Amúgy meg nem mindenki lakik városban, nagyvárosban, ahol "minden sarkon" van egy drogéria. Ha a kérdezöhöz legközelebb lévő gyógyszertár 30 km-nyire van akkor nagyon valószínű, hogy faluban vagy kisközségben lakik. Az ottani vegyesboltok polcait pedig nem terhességi tesztekkel szokták telepakolni.
2014. márc. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nálunk a faluban van faluban van a boltban teszt. Az ügyeleten pedig nem csinálnak addig semmit amíg egy pozitív teszt nincs. Korai terhességnél még többnyire az sztk-s orvos sem csinál semmit, talán ad progeszteront ha kisirja a kismama, de többnyire elintézik azzal hogy természetes szelekció ha ilyen korán elmegy a baba. Az ügyeleten pedig nem Uh-znak.
2014. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!