Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony lett az AFP Mom...

Alacsony lett az AFP Mom értékem (0,7). Volt valakinek ennyi? Mi lesz most? Hová kell menni? Orvoshoz holnap délután megyek.

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
ez nem annyira kritikusan alacsony, szerintem semmi nem lesz. Integrált/kombinált vérvételen nem voltál? Életkorod? Súlyod kérdezték mielőtt levették a vért? Biztos hogy jókor vették le?
2014. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem az első lányomnál 0.5 volt tiszta ideg voltam a védőnő is a halálba a kergetett a dokim meg rá sem nézett, azt mondta, hogy egy elavult rossz semmit nem érő vizsgálat. A 12 hetes uh-on minden rendben volt? (egyébként nálunk a határérték alsó határa 0.7 így nem lett alacsony)


A 2. lányomnál viszont csináltattam integrált tesztet, mert nem akartam megint végigélni azt a parát. teljesen jó lett. A 3.-nál már nem voltam integrált teszten, igaz ő még nem született meg, de remélem minden rendben lesz vele :)

2014. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az az orvos, aki a 19. heti genetikai uh-ot csinálta, rá sem nézett az AFP-s papíromra. Gondolom ez jól mutatja, milyen "fontos" ez a vizsgálat.

Nyugalom!

2014. márc. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
olvasss vissza a kérdésekben ott midnent leirtunk róla. Az AFP egy teljesen elavult vizsgálat hamarosan el is hagyják, sok külföldi országban már nem is csinálják épp ezért mert sok fals rossz eredményt produkál. Menj el genetikai uh-ra.
2014. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást. Második terhességem, magzat mérete szerint 15. hét 6 naposan lett levéve, menszesz szerint 16. hét 2 naposan. Orrcsont, tarkóredő rendben volt, kombinált teszt negatív (13000). Előző terhességemnél 50000 volt. Ezért is aggódok. Pár nap múlva töltöm a 30. évemet.
2014. márc. 4. 20:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor Boldog Születésnapot, és ne foglalkozz többet az AFP-vel! :)

3-as voltam

2014. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor jó eredménye volt a vérvételnek is, ne foglalkozz vele, semmit nem ér már az egész :) boldog babavárást
2014. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mennem kell Pestre genetikai tanácsadásra. Remélem, nem lesz semmi gond. Jól be vagyok parázva!
2014. márc. 6. 20:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
2014. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hátha még valaki visszanéz ide, leírom a fejleményeket. Pesten voltam genetikai vizsgálaton, csináltak egy nagyon részletes ultrahangot, beszélt velem egy genetikus, megnézte az előző eredményeim, további vizsgálatot nem javasolt. Megtudtam, hogy lány lesz. Már 2 éves, makkegészséges.
2016. dec. 2. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!