Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó minőségű, megbízható C...

Jó minőségű, megbízható C vitamint ajánlanátok? Nagyon náthás lettem.14 h km.

Figyelt kérdés
Hány miligramm javasolt?
2014. márc. 4. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Béres vagy Egis 500 mg-osát, 1000 Mg-nál többet nem ehetsz.

Én is náthás vagyok most, reggel beveszek egy 500 mg-ost, eszek két citrusfélét (egyet délelőtt egyet este) meg iszok egy pezsgőtabblettát, ez így összesen kb. 700 mg

2014. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze ez csak nátha alatt egyébként a napi 100-200 mg bőven elegendő, flőeg terhes vitamin mellett
2014. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ez nagyon gagyi?

2014. márc. 4. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:

én ennek a sima 100 mg-os c vitaminját szedtem, azt nem tudom hogy hatásában mennyire volt gagyi de nem szerettem mert állandóan lejött a bevonat a tablettákról, szóval maga a gyógyszer textúrája volt gagyi.

De szerintem ezt is szedheted, végül is c vitaminból van nagyon nincs mit elrontani rajta

2014. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem írok márkát, de amikor terhesség alatt beteg voltam, akkor bizony több ezer milligramm C vitamint ettem (összesen 4-5000 egy nap alatt). Ittam is mellette rendesen, és két nap alatt túl is voltam a betegségen, amivel a férjem másfél hétig szenvedett. A márkára már nem emlékszem, de nem nagy név volt. Ja, és a babának semmi baja nem lett.
2014. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!