Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megszünhet egyik napról a...

Timy333 kérdése:

Megszünhet egyik napról a mellfeszülés? 9hetes vagyok, és eddig feszült, de mára semmit nem érzek. Jelenthet bajt is ez?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 06:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi, tünetek jönnek, mennek. Első terhességemnél nekem sem volt csak kb 7. hétig mellfeszülés. Most a ,ásodik babámat várom, én is 9 hetes vagyok, és hol erősebben, hol nem is érzem hogy feszül. Változik
2014. márc. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Első terhességemnél nagyon feszült, másodiknál egyáltalán nem és nem gondoltam bajra. Bajt az erős görcsök, barnázás ill. vérzés jelent.
2014. márc. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló. Neked 7 héthetesen mit látott az orvos? nekem csak 16mm petezsákot írt a papíromra. 10hetesen kell visszamennem.
2014. márc. 5. 08:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 6+4 hetesen már lemérték, hogy a babám 0,73 mm és már szívhang is volt. 7 hetesen csak petezsák? Mondjuk én magándokinál voltam és hüvelyi ultrahanggal állapította meg.

De, hogy én is válaszoljak a kérdésre, nem jelent bajt egyáltalán, hogy nem feszül már a melled.:) Kb. 9-10 hetesen már nekem sem fájt.

2014. márc. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!