Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bababarát wellness szállodai...

Bababarát wellness szállodai medencében nyugodtan fürödhetek, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Az alsópáhoki Kolping hotelbe megyünk. 23 hetes kismama vagyok, és jelenleg kúpot kell használnom folyás miatt.

Sem fertőzni, sem fertőzést elkapni nem akarok. Ráadásul a dokim az otthoni kádban való fürdést sem engedélyezi, de elfelejtettem tőle ezt megkérdezni.

Szerintetek hagyjam most kis a pancsolást?


2014. márc. 7. 08:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én úgy jártam, hogy befizettünk még januárban egy wellness hétvégét, hogy na, majd elutazunk és ott összehozzuk a kicsit :-) Márcis végén megyünk, a baba pedig már a hasamban van. Akkor leszek 10 hetes és mivel utroigestan hüvelykúpot kell használnom a 12. hétig eszemben sincs vízbe menni. Az otthoni kádban sem fürüdhetek. Egyébként mi gyógyvzesbe megyünk, és ott kimondottam arra figyelmeztetnek, hogy terheseknek nem ajánlott, még akkor sem, ha egészséges terhességük van(tehát pl. nem használnak semmilyen kúpot)

Lemondani már nem akartuk, szóval majd olvasok, sétálok. a férjem meg úszkál, szunázik, masszázsra megy (mert nekem ugye a masszázs is tiltólistás)

2014. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Úszás, masszázs, szolárium, szauna... mind tiltólistás.

Viszont a félpanzió hála az égek, nem az. :)

2014. márc. 7. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!