Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lágy sajtot ettem, utólag...

Lágy sajtot ettem, utólag tudtam meg, hogy ezt is kerülni kellene. Más is járt így? Nem lesz belőle gond?

Figyelt kérdés
Annyi mindenre mondják, hogy ezt ne edd terhesen, azt ne edd, de már most elegem van ebből. Sajnos már így is ettem pár olyan dolgot, ami elvileg tiltólistán van, de engem már nagyon frusztrál ez az egész. Az ember már vendégségbe se merjen elmenni meg étterembe????
2014. márc. 8. 16:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

En meg az elso terhessegemnel megkérdeztem a dokut, mert imádom a lágy sajtokat, es azt mondta nyugodtan, bármit, ha friss... Szóval en ettem mindent, tiramisut nyers tojással, házi füstölt húsokat, peneszes lágy sajtokat, sushit..., de semmi bajom nem lett meg a lányomnak sem, aki mar 4 éves, es most is eszem ilyeneket es semmi bajom

38hkm

2014. márc. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!