Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hétre 3.5 kg hízás soknak...

20 hétre 3.5 kg hízás soknak számit? Mennyi lesz/lehet a vége? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 11. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok. Én a 20. hétig 6kg híztam (második gyerekkel). A végére nálunk 14-15kg a megengedett. Az, hogy mennyi lesz nem lehet tudni, sok mindentől függ.
2014. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20 hetesen rajtam kb. 5,5 kg plusz volt. A végére (leginkább az utolsó másfél hónapban) sok feljött és plusz 21 kg-val mentem szülni.. Az volt a probléma, hogy elég gyakran megéheztem és ha fél órán belül nem lakattam jól magamat, olyan gyomorfájdalmaim voltak, mintha kést forgatnának benne.. De ettől függetlenül makkegészséges 3630 grammos kisfiam született. Szerintem, ha ezt a 3,5 kg pluszot nézzük, te nem fogsz annyit összeszedni, mint én, én genetikailag is hajlamos vagyok a hízásra és a terhesség első felében még nem ettem sokat, mégis majdnem 6 kg-nál jártam. Mindig meg kellett küzdenem az ideális súlyom megtartásáért. Még annyit hozzáfűznék, ha többet is szedsz fel, mint szerinted kellett volna, szülés után le tudod adni :), nekem 7 hónap sikerült mindet.
2014. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18 hetes vaqyok és eddig nem híztam semmit,pedig a babó jól van. Én a múltkor láttam egy kérdésnél belinkelve egy oldalt, a terhesség alatti hízásról volt egy kalkulátor.
2014. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3,5 kilo egyaltalan nem sok,bar ez attol is fugg,hogy milyen alkat voltal terhesseg elott.

En most vagyok 21 hetes es mar 12 kilonal tartok,bar en nagyon vekony voltam.

Ha odafigyelsz arra,hogy mit eszel,akkor szerintem nem fogsz sokat hizni es szules utan azert sok lemegy majd.

2014. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez tök változó. Ha 100 kilóról indultál, akkor még a 9 hónap alatt is sok a 3,5 kg :)

Én pl. egyik terhességemnél sem híztam a 20. hétig egy dekát sem, utána viszont felszaladt 16-18 kg. A dokim és a védőnő cukorbetegséggel meg toxémiával riogatott, pedig az előbbi egy kb. 180 kg-os pasi volt, szóval bagoly mondta verébnek... :)

Na mind1, rajtam volt helye a

2014. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Folyt.

Szóval volt helye a kilóknak, mert egy deka plusz sem volt rajtam előtte.

Viszont a szüléssel lement 10-12 kg, így végül is 5 kg volt, amit le kellett dolgoznom.

2014. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
61kg voltam a teherbeesés előtt és 174cm. Az első trimeszterbe fogytam picit és most vagyok 64 kg...de nagyon egeszsegesen eszem.
2014. márc. 12. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!