Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondolnak magukról az...

Mit gondolnak magukról az ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Felháborítónak tartom,hogy az embert ismeretlenül le hülyézik,meg butának tartják,mert feltesz egy kérdést.Miért ilyen rohadekok az emberek?

Van elég bajunk,idegeskedünk eleget este még itt is csak szemetkednek.

9hetes kismama


2014. márc. 15. 16:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
jav. :/este / és
2014. márc. 15. 16:30
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt a kérdés, aminél így megsértettek?

Egyébként név és arc nélkül könnyű játszani az okosat és osztani az észt, ezért is engednek meg sokan itt olyan hangnemet maguknak, amit a való életben nem mernének.

2014. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez már csak így megy itt. Figyelheted mindjárt a jól bevált reakciókat, mert elkezdik nyomkodni a piros pacsikat! :)


Ezen tudni kell átlépni, tudod, arc és név nélkül a legkönnyebb! Kitartás, boldog babavárást!

2014. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt a kérdés? Én is olvastam már itt olyan kérdést, hogy ráesett a lábamra az ananász konzerv, beszakadt a körme és nem merte levágni,mert akkor nem lesz körme a gyereknek. Mondjuk az ilyennél én is megkérdezné, hogy normális-e a kérdező, vagy 6 osztálynál tovább nem jutott.

Szóval nem biztos, hogy ro..dék a válaszoló, de az ostobaságra nem mentség a terhesség.

2014. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

1. Hülye kérdésre hülye válasz (bár én akkor is megpróbálok normálisan, nem sértően válaszolni, ha ilyet látok. nyilván nem arra kíváncsi a kérdező, hogy mi a véleményem a műveltségéről, vagy úgy eleve a gondolkodási képességéről).

2. Névtelenül iszonyú könnyű leteremteni másokat vagy elmondani őket mindennek. Régóta vagyok a neten, de néha még a mai napig is kikészít. Igen, sajnos, vannak olyan emberek, akinek ez esik jól, hogy itt fröcsög és osztja az észt. Nem kell velük a kelleténél többet foglalkozni.

2014. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Segítenetek kiszámolni?

Január 13-án volt az utolsó

menstruációm.


Ez volt a kérdés.

Hirtelen nem tudtam kiszámolni,mert egyszerre minden kavargott a fejembe.

Sajnos gyogyszert szedtem,de nem tudtam,hogy várandós vagyok, ezért szerettem volna tudni .....

na de mindegy

:(

2014. márc. 15. 16:43
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Tudod azért fura amikor valaki ilyen kérdéseket tesz fel,bár én nem szoktam senkit lehülyézni csak értetlenül állok azelőtt,hogy a mai modern világban hogy nem sikerül pl kiszámolni naptár segítségével.
2014. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

:(

Többet semmit nem fogok kérdezni.

2014. márc. 15. 16:55
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tántorítson el ez, az oldalnak ez lenne a lényege.. Az megint más kérdés, hogy sokan az otthoni boldogtalanságot, feszültséget itt vezetik le, ...
2014. márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Kiégett, unatkozó, kielégítetlen szipirtyók ezek, akikről kérdezel. Mások lenézésével, megalázásával és nagyképűsködéssel próbálják meg kiélni az elfojtott dühöt és agressziót. Nem kell velük foglalkozni. Biztosan kaptál érdemi választ is a kérdésedre.
2014. márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!