Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első császármetszés után hogy...

Első császármetszés után hogy éreztétek magatokat? Mennyi volt a gyógyulási idő? Házimunkát mennyire tudtátok elvégezni otthon?

Figyelt kérdés
34 hetes kismama vagyok. 31 hetesen voltam a dokimnál és sajnos farosra fordult a babám. Jövőhéten megyek, bízom benne, hogy visszabukfencezett, de ha nem a dokim azt mondja készülni kell lelkiekben a császárra amitől nagyon félek.

2014. márc. 17. 14:22
1 2
 11/15 anonim válasza:
36%
Nekem borzalmas volt. Hozzá kell tennem az teljesség kedvéért, hogy alapból nagyon lassan gyógyulok. Hónapokig fájt, az utcára hetekig egyáltalán nem tudtam kimenni és volt, hogy majdnem megfulladt az 1m-re mellettem fekvő gyerek a kiságyban, mert éppen hányt (hanyatt fekve) és egyszerűen képtelen voltam gyorsan fölkelni. Onnantól rettegtem vele kettesben maradni, lefeküdni pedig csak úgy mertem, ha valaki volt otthon rajtam kívül. Mire kezdtem volna rendbe jönni begyulladt a sebem és kezdődött minden elölről. Fél éves is elmúlt már a gyerek mire nagyjából normálisan tudtam mindent csinálni, de nevetéskor, tüsszentéskor még akkor is fájt. Szerencsére végül begyógyult, elmúlt minden szenvedésem és ma már olyan, mintha nem is lett volna. Nekem nagyon rossz időszak volt, és azóta is rettegek, hogy ha még egyszer szülnék megint császárra kerülne a sor.
2014. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
3-as aztàn meg szépen felszakad a seb! Megérdeelnéd. Nem hiàba mondjàk hogy pihenned kell utàna!!
2015. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


3-as vagyok. Egyik császáros hegem (se a belső, se a külső nem szakadt fel). Makk egészséges vagyok és gyönyörű szépen meggyógyultam a császárműtétből.


Köszönöm aggódásod. :)

2015. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem 33 hetesen is faros volt. Most 36 hetes vagyokbés szerintem ugyanúgy van. Kedden megyek dokihoz. Ha tenyleg faros még mindig, akkor "megbeszéljük a továbbiakat"... nekem a vérnyomasom is emelkedik és a doki még nem látta, hogy milyen ödémás lett a lábam. De mondta előre, hogy a vernyomás és a farfekvés miatt előbb be kéne feküdni és nem kéne megvárni a 40. Hetet....
2020. febr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
3-as! Milyen az a "lónyugtató?" :) én eddig siman szültem a nagytesókat, de most 37. hétben jarok és a fiatalúr faros. Tehát lehet, hogy megtapasztalom a császárszülés élményét is... attól tartok én is, hogy utana a kh- ból hazakerülés utan hogy fogom ellatni a többieket. Bár 2 hétig ledz segítségem. Remélem, 2 hét akkor is elég, ha baromira fáj a heg.
2020. febr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!