Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismama vagyok első...

13 hetes kismama vagyok első babánkkal, érezhetem a mozgolódást ha?

Figyelt kérdés

ha... olyat érzek, mint a bélmozgás csak egy nagyon picivel mintha másabb lenne ez az érzés.

Szerintetek ez lehetséges első babánál?


2009. dec. 15. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég korai s hihetetlen, de nem lehetetlen. :-)
2009. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

elvileg lehet.

bár engem a 2.babánál lehurrogtak,hogy tuti nem őt érzem 12.hetesen.

ha az segít,akkor valahol a köldököd alatt kell érezned.

boldog babavárást :-)

17+1hetes kismama

2009. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
...ha egészen lent érzed a szeméremcsontnál, akkor igen :)
2009. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen biztos hogy Őt érzed!
2009. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

én egyszer éreztem a 10-11. hét környékén, de nem voltam benne biztos, mostmár tudom, hogy ő volt:)

nem lehetetlen, de ne ijedj meg, ha utána egy jó darabig nem érzed!!! én utána csak a 16. héten kezdtem megint érezni, most 19 hetesek vagyunk és minden rendben van odabenn:)

2009. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

hello

körülbelül én is a 12-13 hét körül kezdtem el érezni a picit, leginkább olyasmi érzés volt, mintha buborékokkal simogattak volna, vagy egy enyhe hullámzás szerű mozgás, eleinte nem is figyeltem fel rá mert én is korainak éreztem, de aztán megnyugtattak engem is, hogy igen, ez a baba


most már 4 hetes a picur :)

2009. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy a kisbabádat érzed, van aki már megérzi a 13-ik héten. "Nekem Is már mozgott 13. héten, pont ahogy leírtad, mondtam is védőnőnek erre ő mit mondott hát az lehetetlen, aztán később úgyan azt éreztem csak sokkal erősebben.
2009. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!


Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat :) mindegyik hasznos volt :)


Sok boldogságot a Picitekhez :)

2009. dec. 16. 09:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!


15 héttől rendszeresen érzem de elötte is voltak sejtéseim hogy játszik bennem valaki. Azt mondták nekem is hogy az még biztos nem lehet Ő mivel első baba. Te tudod mit érzel. Tuti Őt érzed mert megismerted a mozgását mert más mint eddig bármi. Nekem olyan volt mintha korogni akarna ott lenn a hasamba valami úgy bugyborékolt. Azóta a bordámat is megemeli. Azt fogod Te is szeretni amikor annyit érzel hogy belülről kiemelnek egy bordát a többi közül. :) Boldog várakozást. 28 hetes

2009. dec. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Azóta is folyamatosan érzem azokat az érzéseket, amiket itt mindannyian felsoroltunk úgyhogy igen valóban a baba :)


Mindenkinek köszi mégegyszer!

2009. dec. 17. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!