Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyári babának milyen ruhát...

Nyári babának milyen ruhát vennétek az első hónapra?

Figyelt kérdés
Rövid újjú vagy mindig hosszu legyen rajta? És hanyas méretet vesztek? 25hkm
2014. márc. 18. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Enyém júliusi. Mégis sokáig rövid ujjú body + tipegő. Mikor nagyon meleg volt, body és zokni. Ha elmentünk valahova, rövidnadrág is. Sose éreztem, hogy beizzadt volna. A rövid ujjú body a mai napig megvan, inkább arra adok egy hosszú ujjú pólót, arra vékony pulcsit, így legalább réteges az öltözködése.
2014. márc. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én babám is Júliusi :) nálunk a rövid ujjú body+rugdalozó volt a favorit, de nagyon melegben body és egy kis talpas nadrág+ sapka(az mindig). Sajnos így is volt, hogy bepálott a nyaka.

Én 56-ost vettem és két hónapig jó volt rá, bár ő 52cm-el született.

2014. márc. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tica0121 ***** válasza:
Júliusi babások összegyűltünk! :) Az enyém is akkor született, de mivel koraszülött volt a kincsem, így őt mindig nagyon be kellett öltöztetni. (body, rugdalózó, pulcsi és bebugyolálva polár takaróval) Most 8 hónaposan kezdi "bírni" a "normális" hőmérsékletet, ami jelenleg 23-25 fokot takar.... De a telet 27 fokos lakásban "szenvedtük" végig a férjemmel, mert a kincsem állandóan fázott. Szerintem egyébként nagyon gyerekfüggő. Van amelyik baba igényli a meleget, van, amelyik nem. Én is 56-os ruhákat vettem, bár mivel 48 cm-el született a kicsim, így 4 hónapos koráig jók voltak! :)
2014. márc. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az én lányom juniusi...2011...nagyon meleg volt 6-án mikor hazamehettünk, így újszülöttként is csak rövid ujjú body kiszokni, estére pamuttakaró, mivel tetőtérben laktunk, olyan egy hetes volt mikoris csak egy szál pelusban aludt kb egy hétig mert kb 28-30 fok volt bent...de egész nyáron napozóban,napozósapiban, rövid bodyban, rövidnaciban, szoknyácskában volt, meg pucéron pelusban:) bár a kis fincsi puha takarója mindig ott volt ha kellett, az azóta is ereklye: a Tati...:)
2014. márc. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012 június: már a kórházban egyetlen bodyban volt estig, annyira meleg volt. (lány) Vettünk pamut rugit, kardigánt, napozókat, nadrágot, pólókat, rengeteg rövidujjú bodyt. Teljesen időjárás függő, ahogy elnéztem az első hónap fotóit volt rajta plüss rugi és ujjatlan napozó is. Takarózni vékonyabb takaró és textilpelus.
2014. márc. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én pici fiam is júliusban született tavaly. :)

Általában rövid ujjú body és rugdalózó volt rajta. A pár napos 40 fokban pamut napozót adtam rá és zoknit.

2014. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Június végére vagyunk kiírva, mi vettünk hosszúkat is rövideket is. De többségben van a rövid.

Ezen kívül vékonyabb zoknikat, kicsi pólót, vettünk még.

2 db 56-os ruci van csak mert ebből a kicsiből nem nagyon akartunk többet mert soha nem tudni, hogy mekkora lesz :) Inkább az 58 és 62-ek vannak fölényben.


25+6 hkm

2014. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!