Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, Ti gyümölcsöt...

Kismamik, Ti gyümölcsöt esztek naponta?

Figyelt kérdés
Én ma ettem két körtét, egy fürt szőlőt (nagyszemű) és hét darab óriás epret. Tegnap csak körtét, banánt és almát ettem, nem tudom mennyit. Szerintetek ennyi gyümölcs elég? Ti mit ettetek ma? :)
2014. márc. 19. 19:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia... hát, nekem sose volt hányingerem, tehát tapasztalatból nem tudok szólni, de a nővérem végig szenvedte a 13-14. hétig, neki sem sok segített. boltban kapható almaszószt és zabkását tudott enni...fogyott is, de ez egy ilyen időszak. esetleg megpróbálhatod, hogy mielőtt felkelsz eszel egy kicsit. szokták ajánlani hogy legyen az ágy mellett pattogatott kukorica, vagy egy kis keksz...stb és mielőtt felkelsz eszel egy pár falatot.nem tudom ez mennyire segít. meg reggelire szokták ajánlani pirítóst egy kis teával, nem kell sokat, egy szelet toast kenyér, a lényeg hogy hogy ne legyen üres a pocakod, mert nekem csak akkor volt émelygésem mikor nem ettem rendesen. de ha jelen pillanatban ezekkel a kajákkal érzed magad jól, ne idegeskedj, de ha ennyit eszel szerintem a művitamint szedhetnéd, mert legalább pótolsz valamennyit, azt ha rááll a gyomrod a rendes evésre akkor elhagyhatod.
2014. márc. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én ennek a gyümölcsmennyiségnek amit az előttem válaszolók írtak, csak a töredékét eszem. Van olyan nap hogy nem is eszek gyümölcsöt, habár ez ritka. Tegnap pl a fiam maghagyott egy fél banánt, megettem, és egy bögre fagyasztott epret. Tegnapelőtt egy bögre fagyasztott meggyet. Az előtti napon egy almát. Amikor a fiam körtét kér, pucolok neki, és magamnak is 1-2 db-ot, heti 1-2 alkalommal. Kb ennyi. Emiatt szedek vitamint, tudom hogy több gyümölcsöt kellene ennem, de mondjuk túlzásokba sem eshetek mert kicsit magas a cukrom. A gyereknem minden nap adok gyümölcsöt.
2014. márc. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
gyereknem = gyereknek
2014. márc. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!