Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nem fáradtatok még bele az...

Gabszem kérdése:

Ti nem fáradtatok még bele az állandó rosszullétbe?

Figyelt kérdés
Én már annyira unom, állandóan rosszul vagyok, vagy a gyomrom émelyeg vagy fáradt vagyok, tegnap egész nap feküdtem, nem voltam képes semmire, nagyon rossz a közérzetem, alig csinálok valamit és már le is kell dőlnöm kicsit mert nemjól vagyok. 9 hetes vagyok. Ti hogy vagytok?
2014. márc. 21. 08:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Meg csak 9 hetes vagy. Mit mondjak en :) ? 31 hetesen is hanyok :)
2014. márc. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jajj szegény, sajnálom, borzalmas lehet! :(
2014. márc. 21. 09:04
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Én elég rosszul voltam 14. hétig, de sosem panaszkodtam, cipeltem az édes tehert örömmel, mert már régóta szerettem volna babát.

Tegyél rendet a fejedben! Sok minden csak hozzáállás kérdése!

2014. márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
En is meg mindig rosszul vagyok minden egyes nap... Egesz terhesseget vegigkiseri... De ki kell birni! 31hkm
2014. márc. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó válaszolóval.

Egyébként attól,hogy panaszkodik az ember, nem lesz jobb.. .

2014. márc. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan rossz lehet, de ha ez vigasztal akkor én boldogan végighánynám a 9 hónapot, mert nekünk már évek óta nem akar jönni a baba....:(
2014. márc. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok: Ezzel én is így vagyok utolsó,mi ugyan "csak" 2 évet vártunk a babánkra, és csak 28 hetes vagyok, de minden rossz percét élvezem, mert tudom, milyen sokat vártam rá és milyen nagyon akartuk őt, és sajnos azt is, hogy van aki sokkal többet vár rá.

A terhességet nem betegségként kell felfogni, bár ismétlem, én az első harmadot végighánytam ahogy az meg van írva, örülni kell a kellemetlenségnek is , mert ez egy ajándék.

2014. márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
naaa, köszi az együttérzést lányok! Gondolom Ti mosolyogva hányjátok végig az első heteket. Az első terhességemnél semmi bajom se volt, most pedig zavar hogy a 2 évesemmel nem tudok annyira foglalkozni mint máskor, gondoltam kapok egy-két tanácsot ami másnak segített, de hát nem...
2014. márc. 21. 09:42
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül van olyan praktika, ami segít. Persze rengeteget ki lehet próbálni, pl. felkelés után rögtön enni kekszet, vagy inni paradicsomlevet vagy citromos vizet, stb. Bevallom őszintén, hogy nekem egyik se segített, pedig mindent kipróbáltam. Végül azt csináltam, hogy teljesen éhgyomorra indultam el otthonról dolgozni, így is rosszul voltam, de kibírtam hányás nélkül a munkahelyemig, ott meg már mindegy volt, amikor kellett, rohantam a mosdóba. Nem mondom, hogy nem kívántam a fenébe az egészet, amikor az egész napos rosszullét után még éjszaka is a vécé mellett térdeltem, de valahol azért megnyugtató volt a tudat, hogy amíg én rosszul vagyok, a baba biztosan jól van odabent. A munkámat ettől függetlenül el tudom és el is kell látnom. Igyekszem hamar lefeküdni este, hogy minél kevésbé legyek fáradt.
2014. márc. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem a kérdésedben nem tűnt ki, hogy tanácsot szeretnél. Csak a panasz. Nem hánytam mosolyogva, de vártam boldogan hogy belépjünk a második harmadba, és nem azon keseregtem,mennyire nehezen tudok helytállni mindkét munkahelyemen, és otthon.

A kis korkülönbségnek pont ez a hátránya; még ha problémamentes a terhességed sem tudod úgy ellátni a nagyot, ahogy azelőtt, és a szülés után még kevésbé.

Sokan választják ezt, aztán panaszkodnak.

2014. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!