Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nem fáradtatok még bele az...

Gabszem kérdése:

Ti nem fáradtatok még bele az állandó rosszullétbe?

Figyelt kérdés
Én már annyira unom, állandóan rosszul vagyok, vagy a gyomrom émelyeg vagy fáradt vagyok, tegnap egész nap feküdtem, nem voltam képes semmire, nagyon rossz a közérzetem, alig csinálok valamit és már le is kell dőlnöm kicsit mert nemjól vagyok. 9 hetes vagyok. Ti hogy vagytok?
2014. márc. 21. 08:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem mindig mas segit. Hol a citromle, hol egy narancseves, hol egy csoki... Volt a cola is jo de most mar attol kijon minden. Majd kitapasztalod.


1-es

2014. márc. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
6 évet vártam a babámra 22 hetes vagyok azt hittem csodálato leszez a 9 hónap, persze az s amikor érzem hogy mocorog, belém rúg:-D amikor hallgatom az ici pici szívét, mikor megyünk ultrahangra és látom a kis csodámat na de az hogy kb 11. Hétig szédültem, hánytam máj problémáim voltak a 16. Hétig diétaztam, 3 hete nem alszom mert annyira vizes vagyok hogy 2 percenként zsibbadok nem kapok levegőt a lábaim leakarnak szakadni,5 percet nem tudok kényelmesen állni, ülni, feküdni hát csodálatos de egyben szörnyű már alig várom hogy túl legyek rajta és végre már a karjaimban tartsam a kislányomat! Szoval ötletem nincs nekem semmi nem vált be csak sok kitartást lehet 1-2 héten belül túl leszel ezen időszakon aztán minden jobb lesz:-):-)
2014. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is sokat szenvedtem az elején. 3. baba, a másik kettővel nem voltam ennyire rosszul. Hányni nem hánytam, de lehet, hogy még rosszabb volt az állandó szédülés és erős hányinger. Sőt olyan rettentő gyomorsavam volt, hogy marta a nyelőcsövemet, arra Salvus vizet kezdtem inni, ami enyhítette, sőt 2 hét alatt teljesen el is múlt. A hányinger a 12. hétig minden napos volt, de még most is vannak napok, hogy előjön, csak már nem annyira erősen, a hűtőt sem tudtam kinyitni, már a látványtól öklendeztem. De idővel azért enyhül vagy teljesen elmúlik. Én próbáltam többször lepihenni napközben, mert gyorsan el is fáradtam. 5 kg-t fogytam a rosszul létektől. Most -4 kg-nál tartok. Kitartás lassan jobb lesz, energiád is több lesz. :)

14+5 hkm

2014. márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!