Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Diétázó kismamák,180 grammos...

Diétázó kismamák,180 grammos szénhidrát diéta elkezdésével, és betartásával hogyan alakult a hízás nálatok?

Figyelt kérdés
Egy hete kellett elkezdenem a diétát, sokat híztam, és a cukrom bár nem olyan vészes, a doki ajánlotta a 180 grammos diéta betartását. Most vagyok 30 hetes, eddig 10 kiló jött fel...mennyire számítsak még a végéig kb? Veletek hogy volt?
2014. márc. 21. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
24 hetes korig 8 kg, akkor diagnosztizálták a terhességi cukrot, diéta bevezetve. Most 32. héten vagyok, 9 kg, de ez önmagában a magzat súlynövekedése is, tehát saját zsírból fogytam valamennyit.
2014. márc. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egész terhesség alatt 3kg-t híztam. Szülés után kevesebb voltam, mint amivel kezdtem a terhességet :)

Ha betartod azt a diétát meg merem kockáztatni hogy nem fog növekedni a súlyod de lehet még csökkenni is fog.

Nekem mikor kiderült hogy magas a cukorom ez a terheléses vizsgálatnál volt már híztam addig 4kg aztán lement és maradt a 3kg hízás.

De biztos alkat függő is, amúgy sem voltam soha hízékony és normál alkat vagyok.

2014. márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én 60-ról kezdtem a terhességet, most vagyok 70 kg. Egyébként nem látszik, hogy ennyit híztam volna, egyedül az arcom lett kerekebb, meg a hasam . Első babával is 60-ról kezdtem, akkor 75 lett a vége, de fél évvel szülés után már visszanyertem a kezdő súlyomat. Úgyhogy szerintem 75-nél nem kellene tovább híznom...Meg hát vigyázni kell a cukorra is...szóval nem csak hiúságeól szül a dolog természetesen.
2014. márc. 21. 16:02
 4/5 A kérdező kommentje:
*hiúságról szól* elírtam.... :D nem szül :D
2014. márc. 21. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Lehet inkább vizesedsz nem?

Nekem is az arcomon látszódott, kerekebb lett, meg a pocakom lett óriási, pedig alig híztam a mérleg szerint.

2014. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!