Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy elég cikis kérdés fazoniga...

Egy elég cikis kérdés fazonigazitással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

amiota az eszemet tudom borotválom a nemiszerv környékét,teljesen csupaszra.szöke vagyok és (anyunak hála)elég gyenge a szőrzetem(honaljszőröm épp csak pár szőke szál,ha megnő kicsit sem látszik).

de most h babát várok, nem látom magam, s nem tudom teljesen szépen rendbetenni magam odalent, mindig kimaradnak helyek. a párom nem akarom megkérni. 7éve vagyunk együtt szó se róla h nem biznék benne v prüd lennék v akármi, de ne ő nézze már a szőrös mindenem ott lent:D

még sosem gyantáztattam, és arra gondoltam h elmennék a kozmetikusomhoz, és legyantáztatnám, a bikinivonalat mindenképpen legalábbis. azonban kicsit "hátrébb" is kéne, szoval a farpofák közt is kicsit ill a comb egy pici részén ami a szeméremajkak és a fenék közt van....de nem ciki kiterülni a kozmetikusnak és megmondani h a fenekemnél is szedje le? a másik meg h nagyon félek h kipaatogzik a bőröm, csunya és fájdalmas lesz. eddig erre sem volt soha példa. bocsi a hülye kérdésért,de nekem ez tényleg dilemmás ügy:D


2010. jan. 8. 09:40
1 2
 1/11 Nikcsi ***** válasza:
100%

Egyaltalan nem lesz ciki a kozmetikusnal, hisz neki ez a foglalkozasa. Hidd el latott o mar sokkal cifrabb dolgokat is, menj el nyugodtan. Tartosabb lesz a gyantazas, mintha borotvalnad.

Egyebkent meg szerintem parod is siman rendbetenne, nekem mindket terhessegemnel o csinalta es nagyon elvezte. :) Egyaltalan nem zavarta hogy szoros vagyok.

2010. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia én az intim részeknél mindég krémet használok mikor nagy volt a hasam tükröt használtam kozmetikushoz sosem voltam.Egy ismerősöm viszont mindég oda jár először kellemetlen volt de utána természetes dologként kezelte.
2010. jan. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem borotváltam fóbiám, hogy biztos megvágánm magam. Én gyantáztatni járok...ráadásul a legjobb barátnőmhöz:-)))

Először fura volt, de már megszoktam.

2010. jan. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Több évig jártam kozmetikushoz gyantáztatni...egyáltalán nem ciki,hogy ott is le szeretnéd!Én mindig tanga bugyiban mentem,és ide oda húzta a bugyit!:)

M

Jövő hónapban én is járni fogok újra,mert én sem nagyon látom be a teljes területet!:)

22h terhes

2010. jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor gyantáztattam, a végbéllyukacska környékén is szedte nálam, úgy hogy négykézláb voltam. Előszőr kivcsit kellemetlen volt, aztán nem érdekelt. Tudod hány ilyet csinál? Amúgy nekem javasolta, hogy terhesség alatt ne gyantáztassak (fertőzésveszély, stb...), így most borotválom, de nekem nincs bajom vele, hogy nem látom, én tök jól leszedem, amúgy meg van tükör, azzal látnád mit csinálsz. 38 hetes km
2010. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a múlt héten a párom csinált, a héten megoldottam tükörből! Kicsit vicces, de meg lehet csinálni! Én már nagyon készülődöm a szülésre, és bár tudom, hogy ott előtte borotválnak, én inkább itthon szeretném rendbetenni magam.

39 hetes km.

2010. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is a tükröt javasolnám. Egyébként nem volt cikis kérdés. Teljesen normális, hogy valaki ad magára ezen a téren is.
2010. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

bocs az off-ért, de írta valamelyikőtök, hogy a szülés előtt borotválnak. ezt mondjuk tudtam, de azt hittem ezt majd én ügyesen megelőzöm otthon. de lehetséges, hogy annak ellenére hogy én már megcsináltam, ott mégis nekem esnek??

21h.km.

2010. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor borotválnak szülés előtt, ha te nem csináltad meg előtte. Egyáltalán nem ciki, hisz ez a dolguk, de állítólag van ahol szárazon borotválnak, én ezt inkább kihagynám! :-)
2010. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ááá, nem, ha leborotválod magadnak, akkor már nem esnek neked :) engem sem borotváltak, mert magam lerendeztem még gyorsba itthon:) Én is borotválom egyébként, nekem a gyanta iszonyatosan fájt, amikor terhesen elmentem egyszer. Krémet nem szabad használni, így marad a tükrüs borotva :) 2 éves baba anyája és 30 hetes km
2010. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!