Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi esély van arra hogy...

Mennyi esély van arra hogy megint vetéléssel végződik?

Figyelt kérdés

Körül belül egy éve, olyan 3 hónaposan vetéltem el.

Most az 1. hónapban tartok és felek hogy megismétlődhet.

Milyen dolgokat nem szabad csinálnom? vagy miktől óvakodjak?

Múltkor elég stresszes voltam, én úgy sejtem hogy attól is lehetett.


19/N



2014. márc. 22. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
nem ezen mulik, sok kismama stresszes mégsem megy el a baba. Viszont menj orvoshoz hogy adjon progeszteron potlást az segiti megtartani a terhességet. Igy egy elég gyakori vetélési okot ki lehet küszöbölni. A többire nincs megelözés sajnos. De kicsi rá az esély hogy ujra megtörténik. Legalább minden második nönek van legalább egy vetélése élete folyamán de ettöl még szül több egészséges gyereket. van akinek mondjuk a 3. terhességénél fordul elö, ilyen esetekben valószinüleg beteg lett volna a baba, ez a természetes szelektálódás.
2014. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én tavaly elött augusztusban vetéltem el 12 hetesen.Második baba lett volna.Nagyon nehéz volt feldolgozni.Tavaly júniusba estem csak teherbe.Addig nem sikerült.A doki felirt kúpot progeszteron pótlást.12 hétig kellett használnom.Ahogy megtudtam,hogy terhes vagyok elmentem betegbe.Sokat pihentem és reménykedtem,hogy minden rendben lesz.Most 4 hetes a kisfiam.Minden rendben lesz.Doki biztis ir fel pótlást ha mondod neki,hogy mi történt.
2014. márc. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!