Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire tekinthetőek normális...

Mennyire tekinthetőek normálisnak a terhesség alatti megjön érzés szerű görcsök? Van amikor jobban fáj van amikor kevésbé. Szedek magnéziumot magne b6ot és ma vettem a bérestől vitamintár nevű magnézium + b6 vitamint 10 darabosat.

Figyelt kérdés
Gondoltam kipróbálom azt is .Az utóbbiban 250 mg az Mg .Van még egy fajtám abban 400 mg van.Most mesélte egy ismerősöm, hogy ez nem normális, mert barátnőjének is elment a babája a görcsök miatt..
2014. márc. 22. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
de noprmális, szinte midnen kismamaának van a terhesség elején. Itt is kb heti 5-ször teszik fel ezt a kérdést, keress rá és akkor láthatod hogy természetes. nagy változások vannak bent lesznek ennél még jóval kellemetlenebb dolgok is, jó lesz ha utána nézel hogy ne ijedj majd meg amikro nyulnak a szalagok, tágul a medenéd stb.
2014. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes vagy?
2014. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
5 hetes vagyok.
2014. márc. 22. 20:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, ne aggódj!!
2014. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetes. Nekem is volt 5 hetesen is. Akk még nem tudtam h terhes vagyok, mindig azt hittem h megjön. 6 Hetes voltam mikor az orvos megmondta h terhes vagyok, kb 10-11 hétig görcsöltem. Most a 32. Hétbe megint kezdődik, kb 2 naponta nem túl erősen. Na ezt már én se tom h mi. Jósló vagy mi a fene. De elmúlik 1-2 perc után
2014. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én holnap töltöm a 12 hetet és ni cs olyan nap, hogy ne érezzek görcsöt. Első gyermekemmel 16 hétig volt görcsölés. Emeld meg a magnéziumot, és pihenj amennyit tudsz!


Boldog babavásást :)

2014. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, emelem is az adagot.ha érzem akkor pedig rögtön lepihenek.csak hát nincs időm pihengetni annyira.Megijedtem az elején mert egy babám elment de akkor rendben van.Nektek is boldog babavárást csajok:)
2014. márc. 23. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!