Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is vár amniocentézis...

Más is vár amniocentézis eredményre? Hogy bírjátok ezt a várakozást? Aki túl van rajta milyen eredményt kapott?

Figyelt kérdés
Mikor kell eredményért menni?
2014. márc. 24. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia!Én is arra várok. Nem tudok aludni, nagyon ideges vagyok. A babám meg állandóan mozog olyan kis aranyos. Nagyot nőtt a két hét alatt, mert már nagyon erősen érzem a mozgást. Kedden volt két hete hogy levették Pécsen.
2014. márc. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De jo hogy nem vagyok egyedul.Nekem ma egy hete hogy levettek Sote1-en.Neked miert ajanlottak?Nekem 0,43 afp 31 ev.Egyebkent ultrahangon mindenrendben volt.
2014. márc. 26. 20:02
 3/15 anonim ***** válasza:
Én 43 vagyok, lombik babám van, elég erős kezelést kaptam a 12.hétig. a kombinált tesztem nem lett jó, magas a beta hcg. Az afp nekem jó lett, magzatvizbol csináltak. 0,75 mom. Uh több is volt genetikai is kétszer. Nyakig redő 1,6, volt orrcsont is. Tegnap volt két hete, hogy levették. Most a 18+1 hetes vagyok. Remelem nem lesz semmi baj. Sokat küzdöttünk érte. Vannak nagy gyerekeim, de még szerettem volna. Te hány hetes vagy?
2014. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szia irtam feljebb hogy 31 ev.Nekem eleg keson vettek le mar holnap 2w hetes leszek.:(Remelem mindkettonknel minden ok les
2014. márc. 27. 07:03
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja, nem az évet kérdeztem, hanem azt hogy hány hetes vagy. 20?
2014. márc. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja bocsi:) telóról nem láttam rendesen:) 22 leszek pénteken:(
2014. márc. 27. 09:08
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, én nagyon bízom benne, nem tudnám elveszíteni. Akkor már a tiéd is nagy. :)
2014. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Minden kismaminak!


1 hónapja én is átestem az amnión,lombikos a babám nekem is.Sajnos nagyon rossz lett az integrált tesztem 1:20 lett az eredmény,nagyon megijedtünk!A beavatkozást az istenhegyi klinikán csinálta a Bátorfy Doktor Úr aki nagyon profi.Mondták,hogy telefonálnak majd mert végeznek egy elő kromoszóma vizsgálatot,2 nap múlva hívtak hogy minden oké és 3 hétre rá,hogy semmilyen rendellenességet nem találtak,majd postán megkaptuk az eredményt,hogy egészséges kisfiú! Úgyhogy ilyen rossz eredménnyel is van remény!!Mindenkinek szurkolok és rendben lesz minden!!!

2014. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi volt rossz neked az integrált tesztben? Melyik marker?
2014. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló,nagyon magas lett a total hcg-m,számszerűen

3,23Mom és az Inhibin-A 4,25Mom.

2014. márc. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!