Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fájások olyanok mint a...

A fájások olyanok mint a menstruációs görcsök azt olvastam, de lent vagy fent érzem ezeket a görcsöket? Az átlagosnál több magzatvíz az nagyon rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Ma voltam NST-én és valammi nem tetszett a dokiknak, valamint átlagosnál több magzatvizet állapított meg a dokim. Elküldtek pose-ra, ahol a fájásokat produkáltak és figyelték a babát! Ennek az eredménye jó lett, mármint az orvosok szerint. De én az előidézett a fájásokból nem éreztem semmit!

Kicsit beparáztam! Nagyon sokat kemény a pocakom! 36 hetet töltöttem be vasárnap! Félek, hogy valami gáz lesz!


2008. júl. 23. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel már majdnem 37 hetes vagy, ne izgulj, nem lesz semmi baj! A baba már elég fejlett, és nem gond, ha meg kell születnie!

Szerintem az igazi szülési fájdalmak egyértelműek, sokkal, de sokkal erősebbek, mint a menstruációs görcsök!! (Már 2x szültem.)

A magzatvíz kérdésben nem tudok segíteni, de gondolom, az orvos mondta volna, ha komoly probléma lenne...

Sok sikert, és ne félj!

33. hetes kismama

2008. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!