Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első trimeszterben járó...

Az első trimeszterben járó kismama mehet-e kozmetikai kezelésre? (masszázs, tisztítás, pakolás)

Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze,hogy mehet csak elektromos kezelést nem kaphat!
2008. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia.a kozmetikai kezeléssel nincs semmi baj de a masszázst a terhesség alatt nem igazán ajánlják.mondjuk ezt is inkább a 20. héttöl nem mert megindul a vérkeringés tölle és én azt hallottam hogy a késöbbiekben a szülés megindulását is elösegíti.
2008. júl. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)))
2008. júl. 24. 11:07
 4/5 anonim ***** válasza:
én minden hónapban járok , de a gépi masszázst kézire váltotta a kozmetikus. Nem lehet elektromos gépeket használni, meg fodrásznál sem.
2008. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Menj nyugodtan, csak szólj a kozmetikusnak,hogy babát vársz, ugyanis akkor kimondottan olyan kezelést fog alkalmazni, ami kismamákra nézve nem veszélyes + olyan anyagokkal is fog dolgozni.

2008. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!