Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most tudtam meg, hogy szülés...

Most tudtam meg, hogy szülés előtt a kórházban mikor bemegyek egy csomó papírt aláírattatnak velünk. Mi van abban az esetben, ha én valamelyiket nem írom alá?

Figyelt kérdés
Ilyeneket olvastam benne, hogy hozzájárulok a gátmetszéshez, hozzájárulok a császárhoz, az altatáshoz adott esetben és vállalom még a legnagyobb gondosság mellett előforduló kockázati tényezőket stb és a többi. Jogilag kérdezném csak, hogy köteles vagyok ezeket aláírni? Mi van abban az esetben, ha valamelyik papírt nem írom alá?
2014. márc. 28. 08:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
Há ne haragudj de erről az akadékoskodásról jobb ha leszoksz. Rengeteg olyan dolog lesz a gyerek életében ami kötelező lesz. Azok ellen is harcolsz? Ezek nem véletlenül vannak amiket aláiratnak. Mit gondolsz hogy fognak visselkedni veled? Ha gond van majd szaladgálnak neked papírért meg tollért? Orvos vagy talán hogy tudod mik a " felesleges " beavatkozások? Nem te csak el vagy tévedve. Minden beavatkozás érted és a babáért van. A korházban vannak szabályok amit be kell tartani.
2014. márc. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ezt én is annyira szeretem, amikor laikusok döntik el, hogy egy beavatkozás szükséges-e. Azért mert a kismama azt mondta, hogy szerinte nem kellett volna ez vagy az, az orvos ért hozzá, nem ő.

Olyan orvost és kórházat kell választani, ahol megbízol benne, hogy csak a szükségeset hajtják végre. Ha nem vagy szülész, ne te akard eldönteni, hogy mikor mire van szükség.

2014. márc. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy koteles aláírni. Azt viszont nem art tudni, hogy az orvosokat ez marhára nem fogja érdekelni, abban a pillanatban, amikor a gyerek élete egy hajszál nyit is veszélybe kerül, elvégeznek minden beavatkozást, azt is,a mibe te nem egyeztek bele. Ugyanis az életmentő beavatkozásokat magadtól meg tagadhatod, de a gyerektől nem. Tehat ha az orvos gát metszett vagy csaszarmetszest lat jonak a gyerek érdekében, marhára mindegy, hogy te mit akarsz. Szerencsére. Egyébiránt tegyük fel megtagadom a császárt, a gyerek meghal. Tuti biztos, hogy bepereled az orvost műhiba miatt. Vagy csak vered a fejed a falba, hogy milyen hulye voltál?
2014. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha az orvosoddal megegyeztetek, hogy csak szükség esetén lesz gátmetszés, akkor csak szükség esetén fog vágni (remélhetőleg). Ugyanígy a többi beavatkozás. Ha megbízol az orvosodban, fel sem merül benned, hogy miért vannak a papírok. És remélhetőleg azért választottad az orvosodat, mert megbízol benne, mert jó szakember.


Ha nincs választott orvosod, akkor csak remélheted, hogy kifogsz egy korrektet, aki nem azért tolja be az oxyt, hogy minél hamarabb túl legyen rajtad, vagy nem tágítja a méhszájat csak azért, hogy jobban haladjatok. De a papírokat alá kell írni, és kész.

2014. márc. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

írd alá nyugodtan. ezek a beavatkozások kettőtökért vannak! ráadásul végszükség esetén, a biztonság kedvéért.


egyébként egy sima vérvételnek is vannak kockázatai, akkor most megtagadod a terhesgondozáskori vizsgálatokat...?

2014. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!