Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Telt keblű kismamák! Ti hogy...

Telt keblű kismamák! Ti hogy birkóztatok meg a fájdalommal?

Figyelt kérdés
Egyébként sem volt kis mellem a terhesség előtt, de most még plusz egy kosárral megnőtt, és úgy érzem meg is nehezedett. Ha nem fekszem hanem egy-két órát állok, sétálok, ülök, rettenetesen fáj alatta, ahol hozzáér a pocakomhoz. Nem tudom sajnos jobban leírni de remélem értitek.Van valami bevált tippetek a fájdalom ellen?
2014. márc. 28. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem kis mellem volt de most 2 meretet nott. Ha sokat ulok a mellem alatt bizsereg. Most olyan erzes mintha azon a teruleten erzeketlen lenne a borom. Mint mikor elzsibbad es nem erzed.
2014. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy mellem van, de ilyen problémám nem volt szerencsére. Én azt javasolnám, hogy próbálj ki több féle melltartót ami rendesen stabilan tartja a melledet. Menj el egy fehérnemű voltba és kérj segítséget az eladótól mert szerintem biztosan tudnak valami kényelmes megoldást mondani. Ha pedig az a baj, hogy a melled alatt beizzad akkor használj hintőport alá és akkor nem dörzsölődik ki.
2014. márc. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nezd meg ha nem e gombasodott e be a melled alatt ? Lehet piros a bör!

Kend testapoloval mell alatt azt a gomba nem szereti es mosakodj alaposan, mell alatt es között!

2014. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem D volt Fiammal DD lett... Most errol is indulunk, faj, huz, estere iszonyatosan bedagad!

Este belebujok a sportmelltartomba (triumph) es reggelre nagyon jo erzes! Lelazul nem feszit, nem faj a hatam! Egyet mindenkepp megeri beszerezni!

Napkozben ha itthon vagyok is ez van rajtam! Most gondolkoztam meg az air-brah (top shopos) mert engem az is meggyozott!

2014. márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Beszereztem már 2 triumph melltartót, egy merevítőset és egy nem merevítőset is.Sanos nem segít semmit, mert pont ott fáj ugye ahol a melltartók merevítője van. Ha sportmelltartót veszek fel akkor meg a súlytól fáj, mert nem tartja merevítő.

Izzadni nem izzad.

2014. márc. 28. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem E volt és még mindig az, eddig egyáltalán nem nőtt semmit, sőt néha úgy veszem észre, mintha kicsit kisebb lenne.

Szokott fájdogálni, de nekem inkább kétoldalról, olyan szúrós érzés, de nem elviselhetetlen. Viszont ezt nem egészen értem, hogyhogy hozzáér a pocakodhoz?

Ha viszket és pirosodik, akkor valószínűleg tényleg gombásodik, az enyém is olyan volt. Szalicilsavat írt fel rá nekem a háziorvos, azzal ecsetelgetem még mindig naponta egyszer. Csíp mint állat, de tényleg nagyon szépen rendbe hozza.

2014. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem annyira feszült, fájt, hogy néha sportmelltartóban is aludtam.

De nekem az is tartotta rendesen. Valami ilyesmi volt: [link]

2014. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Triumphnal olyat keress ami muciciseknek van! A varrasa es szabasa tartja a cicit nem a merevitok!
2014. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én ilyet nem írtam , hogy viszket és piros!
2014. márc. 29. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!