Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek milyen munkátok van,...

Nektek milyen munkátok van, milyen fizetésért és mennyire kell sokat dolgoznotok ott?

Figyelt kérdés
Csak kb érdekelne mert nemtudom, hogy mennyire könnyű találni manapság semmittevős munkát. Mert most van 1 nekem ami ugyan emellé nem fizet túl jól, viszont alig kell dolgozni. De elég sokat unatkozok ott és most egy kis időre elmennék egy pörgősebb helyre, viszont nem tudom, hogy utánna tudnék -e találni megint ilyen laza helyet.. :S
2014. febr. 7. 22:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
79%

Junior Programozó vagyok 280k net. és kvasokat kell dolgozni érte.

Te mit csinálsz?

2014. febr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 A kérdező kommentje:
Rendszergazda féleség vagyok, 150k nettó de nyugi van és érdekes is eléggé a munka :)
2014. febr. 7. 23:39
 3/111 A kérdező kommentje:
Mennyi az a k. sok részletesebben ha nem titok?
2014. febr. 7. 23:40
 4/111 anonim ***** válasza:
83%

Ezt a melót ilyen hozzáállással ne hagyd ott...


Amúgy gyakornok vagyok egy nagy multinál 180-200K közötti nettóért + juttatások (túlóra függvénye). Napi 8 óra alatt kell kb. 12 órányi melót elvégezni és itthon még úgymond meg is kell tanulnom a tananyagot utána, átlag olyan 3-400 oldal / hónap egy évig.


Nemsokára végzek a gyakornoki programmal, ha kapok kinevezést akkor 250-280 nettó közé fog "ugrani" a bérem. De onnantól még a mostaninál is többet kell majd dolgozni nyomás alatt.


Csak, hogy példázzam mit jelent a "sok", az áruházban, ahol dolgozunk 2 db szék van ~ 80 dolgozóra. Gyakorlatilag mindent állva vagy menet közben csinálunk! (őszintén, ha lenne szék akkor sem tudnánk leülni, sőt, megállni sem, írni, beszélni, gondolkodni, mindent 2 uticél között kell, különben a felével sem végzel a dolgaidnak)

2014. febr. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 anonim ***** válasza:
77%
En Junior Java fejelszto vagyok csak 235K -t keresek, viszont napi 8 oraban csak 8 oranyit munkat kell elvegeznem.
2014. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez nettó v bruttó és a 8 óra mennyire megterhelő?


Mert én a 8 órában pl óránként 20-30 percet elcigizhetek az épület előtt és csak mondjuk 4 órát dolgozok de ügyeletes vagyok 12 órában tehát ott kell lennem ha más nem az épület előtt.

És ha szólnak csak akkor kell megcsinálni ezt-azt de azt se kapkodva.

2014. febr. 8. 13:48
 7/111 anonim ***** válasza:
88%
Mondom, ennél jobb melót keresve se találhatnál. Inkább a napi 4 óra cigizéssel töltött időd fordítsd valami hasznosra, amivel kereshetsz pénzt. Jobban jössz ki, mint egy új állással.
2014. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 A kérdező kommentje:
De sajna nem tudom mert ott kell lenni akkor is :S
2014. febr. 8. 14:30
 9/111 anonim ***** válasza:
92%
Na és? Gondolom egy számítógéped van, ha rendszergazda féleség vagy... Azon azért lehet egy csomó hasznos dolgot is csinálni, nem csak a pina.hu-t nézegetni.
2014. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 A kérdező kommentje:
Az igaz, de programozáshoz nem értek és nem is érdekel nagyon... amit meg tudok mellette csinálni abból nemsok haszon van.
2014. febr. 8. 17:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!