Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagy csak bebeszelem?

Terhes vagy csak bebeszelem?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok es nem tudom hogy terhes vagyok e. csinaltam már egy tesztet 3 hetesen de negatív lett. De olyan mintha nöne a hasam. De lehet hogy bebeszélem csak. Remélem. Amugy ha lenne valami akkor most multam 8 hetes terhes. A mensim megvolt 2 x normalisan és most beteg lettem. De a mensim csak 2 napos volt és nem sok. De nincs semmi tünetem. Csak hogy sokat kell pisiljek. Mi a véleményetek?!

2014. márc. 31. 09:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

minél jobban aggódsz, annál később jön majd meg.

Felejtsd el teljesen és akkor megjön.

Vagy menj dokihoz, ha ő mondja hogy nincs terhesség akkor hidd el másnap megjön

2014. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves válaszoló! először csinálok egy tesztet :)
2014. márc. 31. 15:39
 13/26 anonim ***** válasza:
Mi lett a teszt eredménye?
2014. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
jövőhéten valamikor veszek! nagyon remélem hogy negatív lesz!:( amugy terhes kismamák hol kezdett nőni a hasatok?
2014. ápr. 2. 12:09
 15/26 anonim ***** válasza:
A köldök alatt kezd el nőni.
2014. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
bebeszéled.
2014. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

A szüzesség elvesztése amugy járhat hormon zavarokkal?


Köszönöm a valaszokak!:)

2014. ápr. 2. 14:27
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
a hormonok működését a pajzsmirigy szabályozza, nem a szüzesség megléte, vagy nem léte :)
2014. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

a szűzhártyának semmi köze a hormonokhoz, miből gondolnád????


Valószínű annyira ezen jár az agyad, hogy azért nem jön meg, ezért írtam hogy menj dokihoz vagy tereld el a figyelemd, mert akkor tuti megjön.

Nekem mikor abbahagytam a fogamzásgátlót, akkor mikor már arra készültem megjön, de nem jött, aztán mikor már úgy voltam vele majd megjön (terhes nem lehettem, mert normálisan védekeztünk) akkor meg is jött. Közben voltam dokinál és kizárta a terhességet egy betapintásos vizsgálattal. MÁsnap jött meg :)

MOndjuk én a baba miatt hagytam abba a fogamzásgátlót nem lett volna gond, ha mégis összejött volna, csak a gyógyszer után szerettem volna pár hónap szünetet.

2014. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
mármint miből gondolnád, hogy van köze a szűzhártyának a terhességhez? (hátha félreértehető ahogy írtam)
2014. ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!