Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagy csak bebeszelem?

Terhes vagy csak bebeszelem?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok es nem tudom hogy terhes vagyok e. csinaltam már egy tesztet 3 hetesen de negatív lett. De olyan mintha nöne a hasam. De lehet hogy bebeszélem csak. Remélem. Amugy ha lenne valami akkor most multam 8 hetes terhes. A mensim megvolt 2 x normalisan és most beteg lettem. De a mensim csak 2 napos volt és nem sok. De nincs semmi tünetem. Csak hogy sokat kell pisiljek. Mi a véleményetek?!

2014. márc. 31. 09:48
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

olvastam egy csomo helyen hogy nem jött meg rendesen nekik hogy csuszott .. én már annyi mindent olvastam itt hogy telleg osszezavarodtam es nem tudom hogy mit gondoljak! orvoshoz nem akarok menni mert nem szeretnem anyukamnak elmondani ezeket a dolgokat! (nem tul jo a kapcsolatunk) és csak a vita lenne belölle .. persze ha valami ''gond'' lenne akkor mondanam !


az utobbi idoben olyan mintha meghiztam volna.. nagyon vekony vagyok de a hasamon meg tudom fogni a ''hájat'' eddig nem tudtam nagyon.. a terhessegnel van ilyen? hogy meghizol vagy valami? tudom butan hangzik ez igy de szeretnem megtudni ! köszönöm kedves utolso a válaszod és remelem összejön amit szeretnétek :)

2014. ápr. 2. 17:18
 22/26 A kérdező kommentje:
a jo szo a husisabb a hasam meg a hatamnal.. sportolok minden nap napi 4 orat szoval nemertem.
2014. ápr. 2. 17:29
 23/26 anonim ***** válasza:
Ez a derektaji hizas eletkorral jar, azt tenyleg a hormonok csinaljak. Ha nem is vagy terhes siman no ott a zsirparna, csipo, has tajon. Ne felejtsd el hogy a termeszet ugy talata ki hogy a menstruacio kezdetevel 13-14 ev korul megvan a lehetosege hogy terhes legyen egy no, es utana a vekonyabb testalkatu nok normalisan is elkezdenek husisodni, "hájasodni" , hogy a megfogant babat ki tudja egeszsegesen hordani. Szoval akarmennyire is sportolsz, a hormonjaid ugyis alakitjak a testedet, ezt el kell fogadnod. :) szerintem nem vagy terhes! De azert csinalj megegy tesztet, hogy megnyugodj!
2014. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! :)
2014. ápr. 3. 06:09
 25/26 anonim ***** válasza:

Szerintem most jobban észreveszed ezeket a dolgokat, mint egyébként. Hidd el valami zsírpárna biztos volt idáig is, tuti nem az elmúlt pár napban jött oda, csak odáig nem érdekelt.

Amúgy mikor terhes valaki az első jel, legalábbis nálam az volt, hogy puffadtam, de nagyon! Mindegy volt mit eszem, elsőre a kajára gondoltam, de fura volt, hgoy minden nap van, délután jelentkezett, ezért is gondoltam az ebédre. Az hasnövekedéssel is járt. Akkor a kabátom nem volt túl bő fazon és délutánra már örültem, ha be tudtam húzni :) kg-ra nem híztam, csak a hastérfogatom nőtt meg picit, de ezt éreztem is, már 8 hetesen terhes nadrágot kellett vennem.

Amúgy sok testi tünete van a terhességnek, pl megnövekedett hüvelyváladék, szagokat jobban érzed, hányinger sokaknak van, hirtelen éhségérzet akár este 10-kor, puffadás, mell érzékeny lesz, de ez menstruáció előtt is sokaknak az, a mell növekedik, ez is szokott mensi előtt lenni sokaknak, az arcből szebb lesz. Nem mindenkinél van minden, de azért valami csak jelentkezik.


Amúgy 17 évesen miért ne mehetnél el dokihoz? Csak szülővel lehet ilyen korban még?

Vegyél megint tesztet és csinálj megint, ha baba van, akkor már ki kéne mutatnia, de nem hiszem, hogy terhes lennél.

Elvileg mikor meg kell jöjjön és nem jön akkor már kimutatják a tesztek, de utána 1 hétre már tuti.

2014. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

hát énis azt vettem észre hogy puffadz vagyok .. vagyis az az elő napokban kezdett el.. amikor együtt voltam a barátommal... de azelött is volt ilyen.. de amugy lehet hogy csak most látom igy ... ahogy te mondtad hogy eddig nem érdekelt.. hízni max egy kiló jött rám.. de igazábol az sem mert mindig ennyi körül mozogtam... és a teszted 20 napra rá csináltam... most ha terhes lennék akkor lennék holnap 9 hetes terhes! de nincs semmi bajom.. mármint nincs hányinger nem is volt.. szagokra sem vagyok érzékeny.. csak pisilni kell sokat ! vagyis töbet mint kellet.. lehet hogy ezt is bebeszélem.. nemtudom.. a mensim már 2x megvolt rendesen de 2 hete csak 2 napot volt meg és kevés .. de beteg voltam és szedtem gyógyszert akkor pont lehet ez okozta! nemtudom .. de soha nem volt szabályos a mensim.. 1-2 hét mulva kell megjöjjön..


köszönöm a válaszod ! ment a zöld kezecske!:)

2014. ápr. 3. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!