Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt "idegbajos" a...

Más is volt "idegbajos" a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Ez borzalmas, Lányok! Kéne egy kis vígasz, hogy nem vagyok egyedül. :( Amint valami félresikerül, vagy egyeztetni kell valamit, én már rögtön vitázom, nem jó nekem semmi, szegény párom fejéhez olyan dolgokat vágok, hogy csak na, és kb olyan idegbeteg vagyok, ha már több ember van a környezetemben, és össze kell hangolni a dolgokat, mint anno vizsgaidőszakban voltam...

Remélem, csak a hormonoktól van, mert én sosem voltam ilyen, és most is annyira fáj, olyan lelkiismeretfurdalásom van, hogy csak sírnék és sírnék, hogy hogy tudtam sok pici hülyeség miatt elviselhetetlen lenni... :(

A párom hála Istennek bír. Még. :)

17 hetes kismama


2009. dec. 18. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ezzel én is igy vagyok,szegénykém csak hallgat ilyenkor:-))A hormonok okozzák,én is remélem hogy túl leszünk ezen a korszakon is:-)))18+4hetes kismami
2009. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen!:-) nem vagy egyedül,elmulik.Csak a környezet birja cérnával
2009. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok!! Nem vagyok egyedül!! :) :)
2009. dec. 18. 20:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedul, en idegbeteg voltam az elso 6 honapban. Depiztem, ordibaltam, hisztiztem felvaltva, a kollegaim mar nem mertek hozzam szolni, a parom a mai napig nem ertem, miert tartott ki mellettem, nem ismertem magamra es en is ereztem, hogy tulzas, amit csinalok, de aztan mindez pikk-pakk elmult. Egy honapja aztan ez atcsapott a vegtelen nyugalomba, ugyhogy en az egeszet a hormonokra fogom. Jo tudni, hogy nem csak en voltam ilyen nehez eset. Kitartas, elmulik! :)
2009. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fú ha én elmesélném mennyi minden történt és mennyit idegeskedtem,sírtam,hisztiztem az tuti nem hinnéd el,hogy még normális vagyok:)!

Nekem nagyon nehéz volt lelkileg az első két trimeszter és ráadásul mindenki idegesített kívétel nélkül,de persze a férjem is és ő is csak rátett miután rájött,hogy jobb ha vígasztal vagy csak megkérdezi mi a gondom...

Persze mostanra mindez elmúlt és én is csak azt tudom tanácsolni,hogy kitartás neked is és a párodnak is. :)

30.hetes kismama

2009. dec. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ,ha megjelenek már mindenki laposkúszásban közlekedik,azt modják már a 12 héttől, elmúlik...16 hetes vagyok.Relax,nem mindha beválna.
2009. dec. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem hullámzó volt a lelkiállapotom, de sokkal robbanékonyabb lettem. Elég korán kellett elkezdenem magnéziumot szedni, és azt vettem észre, hogy sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok. MagneB/-ot ettem. Ezt ajánlom Neked, Nektek is.

Mindem jót!

(32. hetes mami)

2009. dec. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hullámhegyek- és völgyek az 5. héttől. A kolléganőim hamarabb tudták emiatt, hogy babás vagyok, mint én. Mert amúgy a nyugalom szobraként híresültem el a melóhelyen, és egyszer csak elkezdtem hisztizni, hol sírtam, hol nevettem (hangulatingadozás elég sűrűn, minden ok nélkül). Apa nyelt, család nyelt, volt ajtócsapkodás és tányértörés (főleg a 12-16. héten), ettől megnyugodtam. Utána inkább nyugalom meg érdektelenség. Néha még ma is sírok éjszaka.

Nekem a Magne B6 nem segített, viszont a citromfű tea nagyon bejött. Kissé elviselhetőbb lettem a család számára, és le is nyugodtam tőle. Terheseknek is lehet inni!

28 hetes km.

2009. dec. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát ezzel a problémával tényleg nem vagy egyedül. Én egyenesen elviselhetetlen voltam az első 3 hónapban. Az én párom hihetetlen nyugodt típus, nem lehet vele egy jót vitatkozni normális körülmények között, de párszor sikerült kihoznom a sodrából.Én leginkább a törődés és szeretethiány miatt hisztiztem, ami persze megvolt, csak mindig kevés egy terhes nőnek. Most 21 hetes vagyok és úgy érzem sokat javult a helyzet. Most inkább vitatkozni szeretek mindenkivel, még szegény nagyanyámmal is azon, hogy miért ragaszkodik úgy a szokásaihoz. De majd csak enyhül, bízzunk benne!

Amikor jó kedved van beszélj erről a pároddal, én is úgy csináltam és jót nevettünk rajta sokszor.

Boldog babavárást mindenkinek!

2009. dec. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
:) igen, én is tiszta dilis voltam :) magne B6 az tényleg jó, napi 3*2 csitít el, hozza is a férjem az 50 db-osat, nehogy elfogyjon, és mindig kérdezi, -Van még? :) De amíg nem szedtem...hát nem ismertem magamra. És amióta szedem, éjszaka is jobban alszom.
2009. dec. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!