Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40hkm vagyok, ma távozott...

40hkm vagyok, ma távozott hajnalban tőlem valami de ez is lehet a nyákdugó? Vagy valami más?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban wc-n vettem észre, hogy a papíron egy hígabb tej jellegű folyás volt és szintén a wc-ben is de nem olyan kis mennyiségben. Érdekelne ez a fehér tej vagy kicsit sűrűbb jelegű folyás is lehet szerintetek nyákdugó? Fertőzésem egyebek nincsenek mert most voltak sorban az ellenőrzések és minden eredményem jó lett. Köszönöm 40hkm

2014. ápr. 3. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha folyékony akkor biztos nem a nyákdugó. Szerintem csak folyás.
2014. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha folyás akkor viszont nagyon sok mennyiségű volt. De lehet neked van igazad, hisz korábban távozott már tőlem valami 3napig de az bocsánat a kifejezésért de "takony" jellegű volt. És teljesen más. Azért köszönöm!!!
2014. ápr. 3. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:
A nyákdugó nem fehér és nem folyékony. Nekem legalábbis barna volt és "egyben" volt, nem folyt szét.
2014. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nyákdugó,színre,állagra is a kocsonyához hasonlít és kevéske vér is társulhat hozzá.Szerintem ez valami más volt.
2014. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!